Kapat

Rugad Mobese Tasarimli Caydirici Guvenlik Kamerasi
Rugad Mobese Tasarimli Caydirici Guvenlik Kamerasi

Ev, ofis, dukkan ve garajlarini olasi hirsizlik durumlarina karsi guvende tutabilecek caydirici Mobese Tasarimli Caydirici Kamera.

Mobese Tasarimli caydirici Kamera uzerinde yanip sonen kirmizi Led Isigi sayesinde calisip kayit yapiyormus izlemini yaratir.

Bu sayede gercek bir kamera goruntusu veren Caydirici Kamera ile kolayca guvenlik saglayabilirsiniz.

Genelde Guvenlik Kamera Sistemleri yapilan sucun kaydedilmesi yerine ilk etapta sucluya caydirici bir etki birakmasi amaci ile kullanilmaktadir.

Kamera gercekci gorunumu sebebiyle yuksek caydiricilik ozelligine sahiptir.

Apartman girislerinde, isyerlerinde, garaj kapisinda, mustakil evinizin girisine, yazlik evlerinizde veya koridorlarda istediginiz her yerde kullanabilirsiniz.

Elektrik baglantasina ihtiyaci olmadan kullanabileceginiz fake

Dubel ve vida olmak uzere montaj parcalari pakete dahildir.

Kamera Olculeri:

Uzunluk: 27 cm

Genislik: 11,5 cm

Cap: 9 cm

1 Adet siparis vermeniz durumunda 1 Adet Mobese Tasarimli Caydirici Kamera" gonderilecektir.


Stok Durumu:

Tüm stoklarımız anlık güncellenmektedir.

ÖNEMLİ !!!

Ürünü kontrol etmeden, paketi teslim aldığınıza dair imza atmayın
Kargo geldiğinde kargoyu açıp kontrol etmeden, doğrudan kargo görevlisinin uzattığı, teslim aldığınızı gösteren kağıdı imzalamak yapılan en büyük yanlışlardan biri. Bu belgeyi imzalamadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var.

Bu kağıdı imzaladıktan sonra ürünü resmi olarak teslim almış oluyorsunuz ve kargo şirketinin rolü bu noktada bitiyor. Bu sebeple imza atmadan önce ürününüzün paketini açarak, herhangi bir hasar olup olmadığına, ürünün eksiksiz bir şekilde teslim edildiğinden emin olun. Eğer ürün eksiksiz ve hasarsız bir şekildeyse o zaman kargo görevlisinin uzattığı belgeyi imzalayabilirsiniz. Kargo görevlisi acelesi olduğunu ve hemen gitmesi gerektiğini söylese bile bunun sizin yasal hakkınız olduğunu unutmayın.

Ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol edin

Satın aldığınız ürünün paketini kargo görevlisinin önünde açın. Eğer paketi içeri götürerek açarsanız, herhangi bir eksik olması halinde bunu ispat edemezsiniz. Bu sebeple ürününüzü kargo görevlisinin yanında kontrol etmeniz gerektiğini unutmayın.

Ürün hasarlıysa veya eksikse “Hasar Tespit Tutanağı” isteyin

Eğer üründe bir hasar ya da eksik varsa, kargo görevlisinden “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlamasını isteyin ve ürünü teslim almayın. Ürünü kargo görevlisine iade edin ve kargo şirketi de bu tutanakla beraber gönderici firmaya kargoyu teslim etsin. Yalnız yine burada dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor: Hasar Tespit Tutanağı’nı hazırlamadan önce ürünü teslim aldığınıza dair bir imza atmamış olmanız gerekmekte.

Bu Ürüne Ulaşırken Yapılan Aramalar:

TBG 20162624 Yapı Market

TBG 20162624

Yapı Market

TBG Yapı Market

20162624

TBG Yapı Market fiyatları

En ucuz Yapı Market

Yapı Market çeşitleri

Rugad Mobese Tasarimli Caydirici Guvenlik Kamerasi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!