Kapat

Rüküş Kızlar !!!


Fiyat :
16,90 TL


Kumbara İnekler Evinizi İnek Bassın !!! Türkiyenin heryerine 3 YTL Kargo

Bitenekadarcılar için ot yerine bozuk para kabul eden, süt yerine süt  parası verecek inekler bulduk.  Bozuk paralarınızı biriktirebileceğiniz şirin mi şirin, cilveli mi cilveli, süslü mü süslü kumbara inekler. 3 farkı renkte hepsi birbirinden güzel. Küpelerinden ayakkabılarına kadar her ayrıntısı düşünülmüş.

Mor İnek
Pembe İnek
Yeşil İnek

Masanızın ve evlerinizin en güzel aksesuarı olmaya aday, hem sizin, hem sevdikleriniz için harika bir hediye! 

 
(Lütfen siparişinizin son aşamasında "Bize Mesajınız" açıklama alanına istediğiniz ineğin rengini ve stokta kalmaması ihtimaline karşı ikinci renk seçiminizi belirtiniz.)

Ebatları:
Boy : 16 cm
Gövde (Göbek) Genişliği : 8 cm
Uzunluk : 19 cm

Evinizi İnek Bassın !!!

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Ürün kargoya 09 Temmuz 2008 Çarşamba günü  verilecektir. Small
Medium


Rüküş Kızlar !!! Yorumları Tüm Yorumlar (33)
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay Marquise nerden görüyoruz? 08.07.2008 11:21:02 arkadaşlar herkese iyi günler..ürünün kaç adet kaldığını ve kaç adet alındığını nereden görebiliyoruz?sitede yeniyim de araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..


Arkadaş kaç adet kaldığını göremiyorsun ama aynı anda 2 adet alabiliyorsun almak istiyorsan elini çabuk tut saat 12:00 gibi yeni ürün gelecek çünkü. Bitirişi kurtul.. :):)
3 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay nerden görüyoruz? arkadaşlar herkese iyi günler..ürünün kaç adet kaldığını ve kaç adet alındığını nereden görebiliyoruz?sitede yeniyim de araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay Yanlış oldu Yanlış oldu arkadaşlar kusura bakmayın.
13 sipariş | 298 yorum | Yorum Detay Tek Kalem Pille Cep Telefonu Şarj Cihazı Laptop Soğutucu Bu ürünleride tekrar satışa sun hadi BK. epeydir bekliyorum :):)
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Şaşırdım... Şaşırdım, ürüne değil ama gelen yorumlara şaşırdım...
Her yerde satılan ürünler satılınca, bunlar her yerde satılıyor,
Her yerde satılmayan ürünler satılınca, diğerlerinin sattıklarından satın şeklindeki yorumları gördükçe şaşırıyorum,

-Her satılan ürünü herkesin beğenme zorunluğu olmadığını,-
Sitelerin "Herzaman" herkezin istediği şeyleri satamayacağını,
-"Azınlık"ta olsa herkese hitabedebilecek ürünlerin "Zaman zaman" satılmasının gayet iyi birşey olduğunu,
-Herkesin işine yarabilecek ürünlerin "Çok az bir sayı ile sınırlı (satılabilecek genel ürün toplamına oranla)" olduğunu ve hergün bu şekilde ürün satılamayacağını,
-Hergün herkesin işine yarayabilecek şekilde ürün satılmaya çalıştığı zaman "Ürün tekrarının çok sık olması gerektiğini"düşünmeden mi yazıyorsunuz yorumlarınızı arkadaşlar ?

Zaten biz yazsak da yazmasak da satış istatistikleri bir ürünün ilgi çekip çekmediğini gösteriyor, bu düşmanca mesajlar niye ? Ürünü beğenmediysek bile bunu "aşırıya kaçmadan" belirtmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.