Kapat

Rutubet Giderici Nem Emici - Asılabilir Gardrop Tipi Nemtut (2 Adet)


Piyasa Fiyatı :
24,90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Rutubet Giderici Nem Emici - Asılabilir Gardrop Tipi Nemtut (2 Adet) Nemi Çeker, Küf ve Kokuyu Önler 60 Günlük Maksimum Etki

Ev tipi rutubet önleyici Nem-Tut, içerisinde bulunan özel kimyasal karışımı sayesinde ağırlığının % 100 ü kadar su buharını adsorbe etmeye, rutubeti çekmeye yarar ve bu sayede ortamda meydana gelebilecek su buharı yoğunlaşmasını, rutubeti engelleyerek istenmeyen koku ve küf oluşumunu engeller.

Üstelik tam 2 Adet Rutubet Giderici Nem Emici.

Evinizde, ofisinizde bulunan nem duvar, ayna, fayans, pencere ve giysileriniz üzerinde yoğunlaşarak bozulmalarına sebep olabilr. 

Unutmayın her tür kapalı alanda rutubet oluşur ve bu rutubet yoğunlaştığı yüzeyde korezyon ve kötü kokulara sebep olur. Rutubeti önleyerek bulunduğunuz ortamı daha sağlıklı ve eşyalarınızı uzun ömürlü kullanabilmek için 60-75 gün etkili Nemtut kullanabilirsiniz.

Rutubet emici paketlerin üzerinde yer alan özel askısı sayesinde dolaplarınıza pratik bir şekilde asabilirsiniz. 

NEM-TUT, kapalı alanlarda aşırı nemin sebep olduğu küf ve kötü kokuyu engellemek için özel olarak dizayn edilmiştir.

Özel ambalajı sayesinde ön yüzeyinden su buharını çeker ve özel içeriği sayesinde sıvılaştırarak alt haznede biriktirerek bulunduğu ortamdaki rutubet ve nemi emer.

Askılı tasarımı sayesinde elbise dolaplarınızda, banyolarınızda, çamaşırhanelerinizde, depolarınızda, bodrumlarınızda ve garajlarınızda kolaylıkla kullanabilir, şeffaf görünümü ile rutubet ve nem birikimini koalylıkla takip edebilirsiniz.

Havada bulunan nemi iki hafta boyunca kendi bünyesinde, sonrasında ise altında bulunan torbasında biriktirir, nemin torbaya doluşu kolayca gözlenebilir.

Nem-Tut, %80 nem ortamında 20 m3’lük bir hacimde ortalama 60 güne kadar etkin nem koruması sağlamaktadır.

Paket İçeriği  :

  • 2 Paket Rutubet Emici Paket 

Rutubet Emici Ölçüleri : 

  • Genişlik :17,5 cm
  • Yükseklik : 45 cm

Rutubet Giderici Kullanım Talimatı

  • Kutudan çıkardığınız nem-tut paketin koruyucu özellikteki polietilen kılıfından çıkartınız.
  • Nem Önleyici nem-tut u uygulama alanına askı bölümünden asınız.
  • Paket içeriğindeki hazne dolduğunda yenisi ile değiştiriniz

Nem Tut Bileşenleri:

  • Kalsiyum Klorür
  • Desiccant Partikül
  • Koku Giderici

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Paket (1 Paket içerisinde 2 adet nem giderici bulunur) Rutubet Giderici gönderilecektir.nem tut rutubet emici rutubet emici paket asılabilir rutubet emici paket


Rutubet Giderici Nem Emici - Asılabilir Gardrop Tipi Nemtut (2 Adet) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ürünü kullandım çok memnun kaldım şuanda yine lazım oldu ama bulamıyorum tekrar geldiğinde nasıl sahip olurum.