Kapat

Rüzgarla Gelen - Cathy Lamb


Piyasa Fiyatı :
18,00 TL

% 39 İNDİRİM

Fiyat :
10,90 TL


Kitap Severlere Güzel Bir Alternatif Uzlaşmaya ve Değişime Dair Bir Öykü Rüzgarla Gelen - Cathy Lamb

Rüzgarla Gelen -  Cathy Lamb

Rüzgarla Gelen, kitap tutkunu Bitenekadarcılar için başucu kitabı olmaya aday olacak, sürükleyici ve etkileyici bir roman.

Kitap Hakkında Görüşler:

"Dayanıklılığa, uzlaşmaya ve değişime dair bir öykü."
The Sunday Oregonian

"Lamb zarafeti, mizahı ve affediciliği kesinlikle karşı koyulamaz biçimde anlatıyor."
Publishers Weekly

"Terms of Endearment, Ya Ya Sisterhood ve Steel Magnolias filmlerini sevdiyseniz, Rüzgârla Gelen'i de seveceksiniz. Cathy Lamb gitgide daha iyi bir romancı haline geliyor."
The Three Tomatoes Book Club

Kitabın Konusu:

Dokunaklı, komik ve Bommarito kız kardeşlerinin nefis dev top kekleri kadar karşı koyulmaz olan Rüzgârla Gelen, aile ile affetme, anneler ile kızları ve en değerli şeylere hâlâ sımsıkı tutunurken ileri bakma bilgeliğini edinme hakkında bir roman.
Bommarito kız kardeşlerin annesi River'ın açık kalp ameliyatı olması gerekmektedir. Aile pastanesini işletmeleri, erkek kardeşleri ve rahatsız olan büyükannelerine bakmaları için onlara evde ihtiyaç vardır.
Ama eve dönüş, sırları ve Bommarito'ların gömülü tutmayı tercih ettikleri acıları, Isabelle'in kaçışı ve erkeklerle yaşadığı ilişkileri, Janie'nin obsesif kompulsif rahatsızlığı ve Cecilia'nın kendine zarar veren öfkesi, açığa çıkarmaya başlar.
Henry'ye göz kulak olmak ve iş yapmayan pastanelerini kurtarmak için birlikte çalışan Isabelle ve kız kardeşleri, varlığından hiç haberdar olmadıkları sorulara yanıtlar, çocukluk yaralarını sarmak için beklenmedik yollar ve mutluluk konusunda
şaşırtıcı yeni şanslar yakalama cesaretini bulmaya başlar.

 

Yazar: Cathy Lamb

Çevirmen: Öznur Gezer

Sayfa Sayısı: 437

Yayınevi: Ephesus Yayınları

Türü: Roman

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Rüzgarla Gelen"  Cathy Lamb kitabı gönderilecektir.rüzgarla gelen cathy lamb kitapları ephesus yayınları


Rüzgarla Gelen - Cathy Lamb Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!