Kapat

S-Link 5 Li Akım Korumalı Priz (3m Kablo)


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 50 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Elektrik İle Çalışan Tüm Cihazlar İçin Elektronik Cihazlarınızı Korur.

Bitenekadarcılar elektrik akımı dalgalanmalarından elektronik cihazları etkilenmesin, bozulamasın diye Tekli Akım Korumalı Priz.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, müzik seti, bilgisayar, yazıcı, fax ... elektrik ile çalışan tüm cihazlar için.

Evde ve ofiste pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Üstelik pratik montaj imkanı sayesinde, saniyeler içerisinde montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Şebeke hattı üzerinde yaşanan ani dalgalanmarı elektronik sistemlerinize yansıtmaz ve cihazlarınızda maksimum koruma sağlar.

Termal sigortalar gibi bileşenleri, yıldırım çarpmalarına ve diğer voltaj yükselmelerine karşı anında devreye girer.

Eğer dalgalanmalı parçalar ani güç yükselmeleri veya yüksek voltaj sebebiyle zarar görürse aşırı güç donanımınıza ulaşamaz.
 
APC'nin SurgeArrest ürünlerinin aksine, akım dalgalanması baskılayıcılarının çoğu, devreler zarar görmüş bile olsa gücü aktarmayı donanımınızı hasar verici akım dalgalanmalarına maruz bırakarak, sürdürürler.
 
Yüksek akım ve dalgalanma koruma özelliği kıymetli elektronik cihazlarınızı korur.
 
Marka : S-Link
Model : SPG6-5-30

Çocuk Korumalı

Alman Fiş güç kablosu

Ampullü güç dever anahtarı

4500 v A Kadar Taşıma Kapasitesi

Maksimum ani akım 1350A

Blister Ambalaj

Renk : Gri

Ürün iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Çalışırken kırmızı ışıklı gösterge lambası yanar ve cihazın aktif olduğunu gösterir.

Mutlaka topraklı prize takılarak kullanılmalıdır.

Açık Ambalajlı Ürünler

1 Adet sipariş vermeniz durumundaS-Link "5'Li Akım Korumualı Priz (3m Kablo)" 1 Adet gönderilecektir.akım korumalı priz s-link 5li akım korumalı priz s-link akım korumalı priz


S-Link 5 Li Akım Korumalı Priz (3m Kablo) Yorumları Tüm Yorumlar (5)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay S-Link 5 Li Akım Korumalı Priz (3m Kablo) S-Link 5 Li Akım Korumalı Priz (3m Kablo), Duvara monte edilememektedir. Her priz için ayrı butonların ışığı yanmaktadır.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
89 sipariş | 21 yorum | Yorum Detay 5 lim akım korumalı priz merak ettiğim konu şu, bu prizdeki düğmelerin hepsini de açtığımız zaman ışıkmı yanıyor yoksa sadece kenarında bulunan bir düğme var orasımı yanıyor sadece, elektriği çok yakarmı bu, birde duvara monte edilebilme özelliği varmı???
129 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Güzel Urun 4 adet 3.5 inc external diskin adaptorlerini taktım, kullanmak istedigimin dugmesine basıyorum, tamamm. Oldukca pratik oldu... Bu sayede; bir diski açacam diye hepsinin birden açılması derdinden de kurtuldum:)
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat gg'de 34,90 TL
9 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay Süper Benim gibi büyük akvaryumunuz ve bir sürü kablo cihaz vs.. varsa müthiş bir ürün. Bütün fişleri takın ve kolayca açıp kapayın fiş çekme takma derdinden kurtarıyor. Bende bu ürünün farklı markada 9 lu olanı var çok memnunum.