Kapat

Şahin Sucuk (%100 Dana Eti Vakumlu)


Fiyat :
4,99 TL


250 Gram Vakumlu Ambalajda Made in Kayseri

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılara özel 100% Dana Etinden Kayseri'de imal edilen çok özel ve leziz Şahin Sucukları.

Şahin Sucuk Vakumlu 250 gram Ambalajda!

Bu tadı çok seveceksiniz!

Bitenekadar.com ekibinden Şahin Sucuklarını test eden arkadaşalarımız piyasadaki tüm sucuklardan daha lezzetli olduğunu öne sürüyorlar! Damak zevki değişebilmekle birlikte deneyip karar vermek de size düşüyor!

 %100 dana etidir.

Yağ oranı en fazla %38 dır.

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  16
Bu ürün kargoya 31 Ağustos 2008 Pazartesi günü verilecektir.

Şahin Sucuğun Özel Hazırlanma prosedürü:
Sağlıklı hayvanlardan elde edilen etler kuşbaşı doğrama makinesinden geçirildikten sonra mikser denilen otomatik karıştırma makinesine alınır ve burada Şahin Sucuğa özgü baharat karışımları eklenir. Karıştırıcıda homojen karışımı sağlanan sucuk hamuru kıyma makinesinden geçirilerek otomatik dolum makinelerine alınır. Doğal veya yapay kılıflara doldurulup kangal, parmak ve çubuk halinde şekillendirildikten sonra kapalı devre fırınlarda belirli bir sıcaklık, nispi nem ve hava akımında olgunlaştırılır. Olgunlaşan sucuklar ya etiketlenerek direk olarak ya da otomatik vakumlama makineleri ile vakumlanıp etiketlenerek satışa hazır hale getirilir.

Vakum paketleme, paketleme süresince, bakteriyolojik yönüyle Şahin Sucuğun raf
ömrüne olumlu etkide bulunur.

Şahin Sucuk’ ta kullanılan baharat, sarımsak, tuz gibi yardımcı maddelerin kalite kontrol
ve AR- GE elemanlarımız tarafından girdi kontrolleri
yapılarak ürünlerimizde maksimum kaliteyi yakalama
hedeflenir.

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız aynı gün içerisinde yapacağınız 2. alışverişinizde 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürünler hariç), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz. İlk alacağınız ürün fırsat köşesinden olsa da yine aynı gün yapacağınız 2. ve 3. alışverişler de aynı avantajlara sahiptir.

Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.Şahin Sucuk (%100 Dana Eti Vakumlu) Yorumları Tüm Yorumlar (12)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay süper kalite..
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay zeytinyağıda istiyoruz Geçen sene satılmıştı.Yine istiyoruz evdekiler istiyorlar :) Bitenekadar.com sesimizi duy :)
46 sipariş | 43 yorum | Yorum Detay Favorim Geçen sene aldım bu senede alıyorum.Çok güzel beğenerek yedik.Bitenekadar.com'da ekol haline geldi sanırım :)

Pastırmada aldım ben sipariş verdim baktım arkamda bittiğini gördüm umarım benim siparişte sıkıntı yoktur.

Şiddetle tavsiye ederim..
8 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay güzel http://www.sucukpastirma.com/urunler.asp?katid=1&urunid=33&markaid=1 bu sitede ürünün kargo ücreti 8 TL. ürün burada az farkla daha karlı sayılır..
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay fiyat 8 TL - kargo 5 TL
http://www.sucukpastirma.com/urunler.asp?katid=1&urunid=33&markaid=1