Kapat

Samsung Galaxy TAB/TAB 2/Note Serisi Tablet Kart Okuyucu ve USB/OTG Giriş


Piyasa Fiyatı :
21,90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
17,95 TL


Dark Samsung Galaxy TAB / TAB 2 /Note Serisi Tabletler İçin Kart Okuyucu ve USB/OTG Giriş Bağlantı Kiti (30Pin)Galaxy TAB/2 ve Note Serisi Tabletlerin Özel Girişini Standart USB'ye Dönüştürün
Android dünyasının önde gelen tablet üreticilerinden Samsung'un Galaxy TAB, TAB 2 ve Note serisi tabletlerindeki özel 30pin bağlantı girişini daha aktif kullanacaksınız. Dark'ın sunduğu bağlantı kiti ile Galaxy TAB/2/Note tabletlere SD/Micro SD kart, USB klavye, fare, 3.5" harici disk, flash bellek gibi cihazlarınızı tek hamlede bağlayabileceksiniz.


 

Hafıza Kartlarınıza Kolayca Erişin
SD, SDHC ve microSd hafıza kartlarınızda bulunan film, müzik, fotoğraf veya diğer dosyalarınıza tabletinizden erişebilmenizin yolunu Dark bağlantı kitinde bulacaksınız.

USB Depolama Birimlerini Bağlayın
Tabletinize USB bellek veya harici güç girişli USB HDD gibi depolama birimlerini Dark USB OTG kablo kullanarak bağlayabilir ve içerisindeki dosyalarınıza erişebilirsiniz.
*Galaxy tabletlerin bağlantı noktası 0,5A olduğu için harici disklere güç beslemesi yapmanız gerekmektedir.

USB Klavye veya Mouse Kullanın
Dark USB OTG kablo kullanarak Samsung Galaxy tabletinizde standart USB klavye veya fare bağlayabilir, yazı yazarken veya internette gezinirken daha rahat edebilirsiniz.

Uzatma Kablolu Esnek Tasarım
Telefonunuz veya tabletiniz ile kolayca bağlantı yapabilmeniz için Dark Samsung Galaxy Tab kablolu yapıdadır. Bağladığınız cihaz veya kablolar tabletinizin girişini esnetmez. Üstelik derli toplu, kompakt yapısı ile cebinizde veya çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Bağlantı Uçları ve Güçlü Dış ABS Kaplama
Dark bağlantı kiti kaliteli bağlantı uçlarına ve yüksek kaliteli ABS plastik dış kaplamaya sahiptir. Sık takıp çıkarmaya karşı dayanıklıdır, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dark Hakkında
Dark, 2009 yılında Türkiye'ye yeni ve nitelikli bilişim ürünlerini uygun fiyat ve aksesuar çeşitliliği ile sunmak için kurulmuş bir markadır. Full HD medya oynatıcılar ile başlayan serüveninde Türkiye'nin lider medya oynatıcı markası konumuna gelen Dark; 2011 yılında ilk Android işletim sistemli miniPC AndroidBOX ile gerçek smart TV deneyimini kullanıcılara sunmuştur. Ağ ürünlerinden, performans bilgisayar kasalarına, depolama ürünlerinden iPad ve tablet aksesuarlarına kadar 200'ü aşkın ürün gamına sahip olan Dark; 2012 yılında başlattığı Android tablet serisi EvoPAD ile de yine sektörün öncüsü konumuna gelmeyi hedeflemektedir.Samsung Galaxy TAB/TAB 2/Note Serisi Tablet Kart Okuyucu ve USB/OTG Giriş Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!