Kapat

Sandisk 16 GB Memory Vault (100 YIL ÖMÜRLÜ)


Piyasa Fiyatı :
175,00 TL

% 77 İNDİRİM

Fiyat :
39,90 TL


Sandisk 16 GB Memory Vault (100 YIL ÖMÜRLÜ) Kişisel Dosyalarınızı Yıllarca Koruyun En Değerli Fotoğraflarınızı, Videolarınızı Gelecek Kuşaklara Aktarın

Bitenekadarcıların hayatlarında çok önemli bir yer kaplayan en önemli anılarını yıllar boyu koruyup çocuklarına, torunlarına aktarabilmelerini sağlayacak Sandisk 16 GB Memory Vault (100 YIL ÖMÜRLÜ).

SanDisk Memory Vault tatil videolarınızdan, düğün fotoğraflarınıza kadar en değerli dosyalarınızı gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlar

Memory Vault Bellek, dosyalarınızı veri bozulması ve fotoğraf - video kalitesi kaybıyla sonuçlanan diğer sorunlara karşı korumak için güvenli Chronolock Teknolojisini kullanır.

Sandisk Memory Vault Taşınabilir Bellek, kompakt tasarımı sayesinde bir masa çekmecesinde, dolapta veya dizüstü bilgisayar çantasında saklanacak kadar küçük ve portatiftir.

Sağlam ve aşınmaya karşı dayanıklı tasarımı, anılarınızı bir yüzyıla kadar güvenle koruyabilmeniz tasarlanmıştır.

16 Gb Harici Bellek Sandisk Memory Vault, PC'nizi bir USB kablosuyla bağlayarak, en önemli dosyalarınızı aktarma ve düzenleme işlemleri ile bu dosyalara erişiminizi kolaylaştırır.

Herhangi bir harici sürücü gibi çalışır

Düzenli olarak dosyaları sürücüye yüklemek için Memory Vault klasörüne sürükleyip bırakın ve bir sonraki işleme kadar bir kenara kaldırın.

Sürücünün en üstünde yer alan küçük ışık, kapasitenin dolmaya yaklaştığını gösterir.

Sandisk Memory Vault, Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7 ve Mac OSX v10.4.11 ve üzeriyle uyumludur. 

SanDisk mühendisleri SanDisk Memory Vault'un başarısı üzerine, uzun süreli veri koruması için bir arşiv bellek sistemi oluşturmuşlardır.

Toplanan test verileri, Memory Vault ürününün nem ve statik koruma ile tipik oda sıcaklığı depolama koşullarında 100 yıla kadar veri saklayabildiğini kanıtlamıştır.

Veri Saklama Testi Metodolojisi:

SanDisk Memory Vault teknolojisinin 100 yıla kadar veri koruması sağladığını kanıtlamak adına, uzun süre bellek kullanımından sonra veri saklamanın efektlerini gerçekleştirmek için artırılan sıcaklık döngüsü ile Arrhenius ivme faktörü kullanılmıştır.

Arrhenius denklemi hız sabiti (veya ivme faktörü) ile reaksiyonun aktivasyon enerjisi ve sıcaklığı arasındaki bağıntıyı gösterir.

ÖRNEK; Aşağıdaki örnek yalnızca gösterim amaçlıdır.

Veri saklama özelliklerini doğrulamak için kullanılan gerçek şekiller, standart ürün kullanım parametrelerini karşılar veya aşar. Bu örnekte, aşağıdaki sıcaklıklarda ve altivasyon enerjilerinde test hesaplaması kullanılmıştır:

1. Ea = Aktivasyon Enerjisi = 1,0 ev
2. Boltzmann Sabiti = 8,62*10–5
3. Bu test için kullanılan ürün uygulama sıcaklığı (Ta) = 35ºC
4. Bu test için kullanılan ürün test sıcaklığı (Tt) = 125ºC
5. Ürünün arızalanma süresi katlanarak artar

Bu hesaplamalarda kullanılan aktivasyon enerjisi, iyi bilinen endüstri standardı sayılarının ölçülü bir değeridir. Ek olarak, tipik arşiv depolama sıcaklığı olan 25°C +/- 10°C'yi aşan 35ºC ölçülü uygulama sıcaklığı kullanılarak, ürüne yüksek stres uygulanmıştır.

Sıcaklık döngüsü testleri, 125°C hızlandırılmış sıcaklıkta gerçekleştirilmiştir. Daha sonra, verilerin değişmediği doğrulanmıştır. Arrhenius denklemini uyguladıktan sonra, SanDisk Memory Vault teknolojisinin en az 100 yıl veri saklama özellikli olduğu görülmüştür.

Mezuniyet fotoğrafları veya düğün videoları gibi en değerli anlarınızı yakaladıktan sonra, orijinal biçimlerinde güvenle saklanacaklarını bilmek paha biçilmez bir histir.

Veri saklama testi sonuçları ile 23 yıldan fazla bellek yönetimi deneyimi , paha biçilmez anılarınızı korumak için güvenli bir çözüm sunan SanDisk'e güvenebileceğinizi göstermiştir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Sandisk 16 GB Memory Vault (100 YIL ÖMÜRLÜ)" gönderilecektir.sandisk 16 gb memory vault 100 yıl ömürlü taşınabilir bellek


Sandisk 16 GB Memory Vault (100 YIL ÖMÜRLÜ) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
7 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Uzun zamandır almayı düşündüğüm bir üründü. Bitenekadar sitesinde indirimi görünce aldım. Teşekkürler..
37 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Verileri yedeklemeye başladım, hem de hızlı kopyalayabiliyorum. Tekrarı olursa yine alırım.