Kapat

Sandisk Ultra Dual 16 GB Usb Bellek (Android ve PC)


Piyasa Fiyatı :
39,90 TL

% 33 İNDİRİM

Fiyat :
26,90 TL


Sandisk Ultra Dual 16 GB Usb Bellek (Android ve PC) Dosyalarınızı akıllı telefonlar, tabletler, PC ve Mac bilgisayarlar arasında aktarmanın basit yolu. Micro-USB ve USB konektörlere sahiptir.

Bitenekadarcıları android akıllı telefonlar, tabletler, pc ve mac bilgisayarlar arasında dosya aktarımı Sandisk Ultra Dual 16 GB Usb Bellek sayesinde artık çok kolay!

16 GB SanDisk Ultra Dual USB Sürücü mobil cihazlar arasında dosya iletimini ve sevdiğiniz multimedya içerikleri için daha çok alan yaratmayı kolaylaştırır. 

Sandisk USB Flash Bellek android akıllı telefonunuz, tablet, PC veya Mac bilgisayarınız için ilave depolama alanı görevi görür, böylelikle sevdiğiniz dosyaları her an yanınızda bulundurabilirsiniz. 

Her biri sürücünün bir ucuna düzgünce yerleştirilmiş, micro-USB ve USB 2.0 olmak üzere iki konektöre sahiptir. 

Cihazlarınızı bağlamak için uygun kablo aramanıza, kablosuz bağlantı, İnternet üzerinde bulut erişimi, pil ömrüve e-posta gönderimi için kaygılanmaya gerek yok.

SanDisk Ultra Dual USB Bellek ile 16 GB'a kadar müzik, video, fotoğraf veya diğer sevdiğiniz ve ihtiyacınız olan dosyaları android akıllı telefonunuza ya da tabletinize kolayca aktarın.

Dosyalarınızı elinizin altında bulundurmak istiyorsanız, SanDisk Ultra Dual Bellek bir sürü fotoğraf, şarkı, video ve hatta kullanılmaya ve paylaşılmaya hazır dev çalışma dosyaları için yeterli alana sahiptir.

SanDisk Ultra Dual USB Sürücü ile içeriklerinizi yönetmek çok basittir. SanDisk Memory Zone uygulaması Google Play kapsamında mevcut olup, harici ve dahili telefon belleğinde depolanmış dosyaları yönetmek, görmek, kopyalamak ve yedeklemek amacıyla düzenlemenize izin verir.

Ultra Dual USB Sürücü cebinize sığacak kadar küçüktür; böylelikle yanınızda taşıyabilir, telefonunuzun belleğini doldurma kaygısı duymadan daha fazla müzik dinleyebilir, daha çok video ve fotoğraf paylaşabilir, HD filmler seyredebilirsiniz.

Önemli dosyalarınızı depolamak için 16 GB SanDisk Ultra Dual USB sürücünüze güvenebilirsiniz.

Sandisk Ultra Dual Teknik Özellikler:

  • Kapasite: 16 GB
  • Arabirim: Mikro USB ve USB 2.0 konektör.
  • Çalışma Sıcaklığı: 0~60°C
  • Uyumluluk: PC ve Mac bilgisayarlarla uyumlu – sürücü gerekmez (Windows XP, Windows 7, Windows 8, Mac OS X v10.5+)
  • Boyutlar: 35 x 17,5 x 9,8 mm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Sandisk Ultra Dual 16 GB Usb Bellek" gönderilecektir. usb bellek flash bellek 16 gb flash bellek sandisk flash bellek sandisk ultra dual usb bellek android akıllı telefonlar için flash bellek


Sandisk Ultra Dual 16 GB Usb Bellek (Android ve PC) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
197 sipariş | 112 yorum | Yorum Detay Çok büyük kolaylık kablo vs gerektirmeden aktarım cüzdanda taşıma