Kapat

Sanyo XACTI VPC-E7 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi (3 YTL KARGO)


Fiyat :
169,00 TL


Çok Özel Fiyat Kısıtlı Stok! 7.1 MegaPiksel Tüm Türkiye 3 YTL Kargo!

Sıcak yaz günlerinde tatile giderken Dijital Fotoğraf Makineniz olmadan yola çıkmayın!

Dijital fotoğraf makinesi olmayan Bitenekadarcı kalmasın!

Üstelik hem kaliteli bir markadan, üst sınıf bir model, inanılmaz bir fiyata!

Üstelik kompakt ölçüleri ve sadece 116 gram ağırlığı ile çok özel bir makine!

Temel Özellikleri:

-7.1 MP Fotoğraf Çözünürlüğü
-2.5 inch LCD Ekran (6.35 cm)
-3x Optik Zoom
-4x Dijital Zoom
-Dokunmatik Deklanşör (Touch Sensor)
-Kırmızı Göz Düzeltme
-1/2000 Enstantane
-640 x 480 Piksel Video Çözünürlüğü
-Saniyede 30 Çerçeve Video Çekim (30 Frame per second)
-Lityum İon Pil
-SD ve MMC Kart Hafıza Tipi
-(4 GB’a kadar SDHC kartı destekler.)
-23 MB Dahili Hafıza
-1/2,5” CCD Sensör
-Ağırlığı 116 g.
-Ebatlar: 91.1 x 55.5 x 21.6 mm
-2 yıl garanti

 

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  4
Bu ürün kargoya 30 Temmuz 2008 Çarşamba günü verilecektir.Sanyo XACTI VPC-E7 7.1 MP Dijital Fotoğraf Makinesi (3 YTL KARGO) Yorumları Tüm Yorumlar (9)
54 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay BU FİYATA BU ÜRÜN SÜPER!! Maalesef 2 ay önce Sony Cybershot 7.1 megapiksel lik makineyi 270 YTL'ye aldım. Almamış olsaydım bu cihazı kaçırmazdım. O zaman da araştırdım ortalama 300 YTL den başlıyordu Sanyonun fiyatı. Sony almasaydım 100 YTL daha ucuza bunu alırdım.
79 sipariş | 41 yorum | Yorum Detay Bu fiyata umduğum gibi çıkarsa kaçmaz :) Arkadaşlar bende bu ürün özelliklerine benzer eski bi ürün vardı markası swexx idi. Ürün 2 seneye yakın kahrımı çektikten sonra düşürdüm lcd ekran kırıldı ama hala çekiyor :) Aynı şekilde aynı tasarıma yakındı çok sevmiştim. Kırılınca üzüldük tabi. Ama inşallah yerini dolduracak bu ürünü bk bize alma fırsatı verdi.

Ürünün bataryası nokia eski tellerin bataryası ile uyumlu. Zaten batarya sıkıntısı pek çekmiyorsunuz. Hatta elinizde eski nokianız kaldıysa bataryaları yedek kullanırsınız. :)

Ürünün fiyatı için BK'ya buradan + veriyorum. Güzel fiyat kaçmıyacak bir ürün. Umarım kargoda herşey yolunda gider bir şey olmadan sağ sağlim elime ulaşır.

BK NSD POWERBALL versen şöyle mavi yeşil turanj neonlularındada alsak ?

Ürünü linkliyorum :
http://www.youtube.com/watch?v=r5cM84qSj5o&feature=related

(PowerBall, bileğin dairesel hareketiyle döndürülen, döndükçe kendi içinde dengesizlik oluşturarak el, bilek, kol ve omuz kaslarının bu dengesizliği kontrol altına almasını sağlamak için tasarlanmış sportmen bir toptur. Denge kontrolü sırasında tüm kasları çalıştırdığından dolayı el, bilek, kol, omuz ağrılarının yanı sıra bilek incinmeleri, Carpal Tunnel Sendromu, RSI Sendromu, tendon, kas ve eklem raharsızlıkları için ideal bir egzersiz sunar.)

33 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay fishpen @efey99

öncelikle oltanın ucundaki yuvrlat civatayı gevşetmen gerekiyor. Sonra resimde gözüken makaranın demirlerini oraya yerleştirip tekrar civatayı sıkıştırıcan.

http://www.katodivaihe.com/wp-content/uploads/2008/07/fish-pen-03.jpg

Orda zaten biraz geniş sadece o demirlerin girebileceği yer var. onu oraya sıkıştıracaksın. Sağ el yada sol ele göre. Olta yanımda olsa resimini çekerdim. Eğer olmaz ise tekrar mesaj at, ben resmini falan çekerim yarın..
10 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay hımmmm... 7.1 mp 2 yıl garanti,fiyatı ve diğer özellikleri çok iyi ama maaş günüm ayın ortası.sizden ondördünde bu makineyi bir daha vermenizi rica etsem:))))
31 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay kalem olta @suyosunu

hocam ben makarayı takamadım ya :) nasıl takılıyor bir anlatabilir misin?