Kapat

Şarjlı Duy+Priz:18 LED + 1 PowerLED Işıldak+Fener


Fiyat :
10,90 TL


Benzersiz Türünün ilk örneği! Prizden ve Duydan Şarj Olabilme Işıldak+Fener 18 Normal ve 1=10 Power LED

Bitenekadarcıların evleri, ofisleri, arabaları, yazlıkları vb. için benzersiz yepyeni bir ışıldak ve fener çözümü!

Benzersiz: Türünün ilk örneği!

Özel tasarımı sayasinde dilerseniz klasik normal Duya takılı olarak şarj olabiliyor ve elektrikler kesildiğinde Yanma Moduna alırsanız Işıldak olarak hizmete başlıyor!

Yada dilerseniz normal 220 Volt Prizden şarj edilerek dilediğiniz zaman diledğiniz yerde hem Işıldak hem Fener olarak kullanılabiliyor!

18 LED + 1 POWER LED = 28 LED güçlü + Duylu Işıldak ve Fener.

1 POWER LED yaklaşık 10 Adet Normal LED gücünde ışık vermektedir.

2 Modda Yanma özelliği:

18 Led Yanma Modu
1 Power Led Yanma Modu

Açık / Kapalı Butonu

Ölçüleri :
Genişlik : 10 cm

Yükseklik :  19 cm

DİKKAT!

Ürün Ampul olarak kullanılmaya uygun olmayabilir. Duy özelliği sadece alternetif ilave şarj yöntemi olarak iş görmektedir. Açık modda şarj olurken yanmakta kapalı konumda sadece şarj olmakta ve yanmamaktadır. Devreye alınması için açık konumuna getirilmelidir. Kapalı konumda iken doğrudan elektrikler kesildiğinde otomatik olarak yanmaz. Açık konumuna getirilince yanar.Şarjlı Duy+Priz:18 LED + 1 PowerLED Işıldak+Fener Yorumları Tüm Yorumlar (3)
22 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Yanma süresi Elektrik kesildiğinde ne kadar süre dayandığı belirtilmemiş.(yada ben göremedim)
bu konuda bilgi verirmisiniz.
28 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Ürün ampul olarak kullanılabiliyormu? Sayın bitenekadar yetkilisi :"Ürün Ampul olarak kullanılmaya uygun olmayabilir" diye bir açıklama mevcut fakat kullanılabilir de mi demektir bu? Yani normal duya taktığımızda direk şehir elektriğiyle sürekli yanması mümkün müdür?
16 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay kaç watt ışık? Bu ürün normal bir ampülle kıyaslanırsa kaç watt aydınlatıyor acaba, bilgi verebilir misiniz?