Kapat

Şarjlı Motorlu Tornavida


Fiyat :
16,50 TL


MICRON MN-480 ŞARJLI TORNAVİDA

Avantajlı KARGO FIRSATLARI için sayfanın en altına bakınız.

Bitenekadarcılar en zorlu vidaları en pratik şekilde vidalayıp sökebilsinler diye!

Üstelik LED aydınlatmalı özel bir ürün.

 

MICRON MN-480 ŞARJLI TORNAVİDA
Ürün Kodu : MN-480

Ürün Açıklaması : MICRON MN-470 ŞARJLI TORNAVİDA.

4,8 VOLT ,
200 RPM DÖNÜŞ HIZ,
SAĞ VE SOL DÖNÜŞLÜ
5 AD UÇ HEDİYELİ.
ÇALIŞILAN YÜZEYİ LED LAMBASI İLE AYDINLATMA
3 KADEMELİ KALAN ŞARJ GÖSTERGESİ.

 • 6.4 mm madran
 • 5 ayrı başlık ucu
 •  

  Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6

  Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

  AYRINTILI KARGO AÇIKLAMASI

  Haftanın fırsatları köşesinden ürün almadan önce ana sayfadaki 2 üründen birini aldıysanız 1. fırsatta 1.5 TL ilave kargo ödersiniz (Bedava kargolu ürün aldıysanız 3 TL), 2. ve 3. fırsata kargo ödemezsiniz.

  İlk olarak Haftanın fırsatları köşesinden herhangi bir ürün aldıysanız , diğer fırsatlar yada Ana Sayfadaki 2 üründen birini aldığınızda sadece 1.5 TL ilave kargo ödersiniz. (bedava kargolu ürünler hariç). Alacağınız 3. ve 4. ürünlerde kargo ödemezsiniz.

  Özet olarak sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.

  Temel olarak sitemizde aktif satışta olan 5 ürünün herbirinden maksimum adetlerde bile almış olasanız, ödeyeceğiniz toplam kargo hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.  Yeşil
  Turuncu


  Şarjlı Motorlu Tornavida Yorumları Tüm Yorumlar (41)
  Mükemmel
  0 %
  Çok İyi (1)
  100 %
  İyi
  0 %
  Fena Değil
  0 %
  Çok Kötü
  0 %
  34 sipariş | 25 yorum | Yorum Detay Çok işlevsel bir ürün. Ama daha iyileri de çıktı sonra.
  433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay Güzel gibi. Bende başka marka bir tane var. Uç sayısının fazla olması haricinde bundan üstün bir tarafı yok gibi ama fiyat olarak bundan çok daha pahalı :)

  Bunda extra olarak matkap ucu da var görünüyor. Yalnız uç neyi delmek için acaba, beton mu ağaç ucu mu ?

  Pil göstergesinin 3 kademeli olması iyi. Ne zaman biteceğini anlamak açısından. Bendekinde bi benzin göstergesi yanıyorsa bitti bitecektir :)

  Uzun lafın kısası, ne zaman lazım olacağı belli olmayan alet kategorisine giren fiyatı uygun bir ürün olarak görünüyor. Benim kullandığım hediye gelmişti bana epey bir süre durdu ama bir ara yoğun olarak kullandım. O sıra olmasaydı elimin altında bileklerimin vay haline :)
  40 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay şarj göstergesi merhaba okvnoe..ürünü ben de aldım.söylediğin nokta tarzı buton şarj durumunu gösterir bir kontrol butonu sanırım.3 kademede şarj göstergesi var. yeşil, turuncu ve kırmızı.yeşil şarjın tam, turuncu ortalarda, kırmızı da bitmek üzere olduğunu gösteriyor. bu buton da makinanın şarjının ne durumda olduğunu gösteriyor olması lazım.ama bitnekadar.com ekibi bunu en net şekilde cavaplar sanırım.
  28 sipariş | 16 yorum | Yorum Detay bir soru ürünü yorumlara vee bk nın güvenilirligine bakarak aldım yalnız şarja takınca yanan kızmızı ışıgın altında basılabilen bir nokta var ne işe yarıyor bilen var mı?
  147 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay Süper...! Arkadaşların tavsiyesi üzerine bir önceki satışta almıştım ve Kesinlikle tavsiye ederim. Ürünün fiyatına bakıp işe yaramaz bir şey sanabilirsiniz fiyat sizi yanıltmasın fiyatının çok çok üstünde bir ürün. ürünün kaplama kısmı çok hoş ve kaliteli ayrıca sarjı çok uzun süre gidiyor. ürünü alalı 1 ay oldu ve her türlü ev işinde kullandıgım halde hala şarj full gösteriyor:)) ayrıca led ışıgının olması tamir ettiginiz ürünün ışık görmeyen kısımlarını onarırken çok kolaylık saglıyor.
  Bu tornavidayı aldım alalı etrafımda tamir edilecek malzeme arar oldum:))
  Alacak arkadaslara şimdiden hayırlı olsun....