Kapat

Sauna Eşofman (Unisex)

Satıcı: dnpazar

Piyasa Fiyatı :
60,88 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
50,88 TL


Faturalı Ürün

 

 

Sauna Eşofman (Unisex)

 
 
 
 
 

Sauna Eşofman (Unisex)

Sauna eşofman sayesinde başka bir şeye gerek kalmadan, sağlığınızdan olmadan, tamamen kendi metabolizmanızı kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.
İster koşun, ister yürüyün, isterseniz de sadece evinizdeki işlerle uğraşın; Sauna Eşofman sayesinde kolayca terlemeye başlayacak ve çok kısa zamanda form tutacaksınız.

 

Ürün Özellikleri:

Sauna Eşofman ile kilo verirken vücut ısınızda değişiklik olmayacak, sadece terleyerek hem form tutacak hem de vücudunuzda biriken zararlı toksinlerden kurtulacaksınız.

Sauna eşofman düzenli bir şekilde kullanıldığında kilo vermenize yardımcı olur.

Sauna eşofman özel kumaş yapısı sayesinde deri gözeneklerini açarak daha fazla miktarda ter atmanızı sağlar. 

Sauna Eşofmanı ne zaman kullandığınız da önemlidir.

Eğer yemek yedikten yaklaşık 1 saat sonra kullanmaya başlarsanız ve sauna eşofman giyerek kilo vermeyi düzenli hale getirebilirsiniz.

Erkek ya da kadın fark etmez, yer ve zaman fark etmez, spor yapmak ya da yapmamak fark etmez; fark eden tek şey, sauna eşofman kullanıp kullanmamanız olacak. 

Sauna Eşofman ile vücut ısınızı değiştiren, bağırsaklarınızı bozan, karaciğerinize zarar veren veya psikolojinizi alt üst eden kimyasallar ya da bitkisel içerikli ilaçlara ihtiyaç duymayacaksınız. Bu nedenle, içiniz rahat bir şekilde kullanabilir, etkilerini sadece sauna eşofmanı kullanırken yaşarsınız. 

Sauna Eşofman kullanırken dikkat etmeniz gereken şey, terleyeceğiniz için giydiğiniz içliğin bu teri emerek sizi hasta olmaktan koruması olacaktır.

 

Paket İçeriği:

1 Adet Sauna Eşofman (Unisex)

 

 

 

  

 Sauna Eşofman (Unisex) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!