Kapat

SCART - SCART Altın Uçlu Kablo


Fiyat :
4,90 TL


Altın Kaplamalı Konnektörler 1.5 Metre

Bitenekadacıların bağlantı kablosu ihtiyaçlarına en ekonomik biçimde cevap verebilecek en kaliteli altın kaplama uçlu alternatif!

Altın kaplama ucu sayesinde görüntü kayıplarını en aza indirerek daha pürüzsüz ve kaliteli bir görüntü sağlamanıza yardımcı olur!

Tüm Uydu anteni, VCD-DVD-DIVX player gibi cihazlarınızı uyumlu TV lerinize sorunsuz bağlar!

SkyTech SCART-SCART Altın Uçlu 1.5 metre Kablo

21 Pin - 1.5 metre

Yüksek iletim kalitesi

Altın kaplamalı konnektörler

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  9
Kargonuz engeç Alışverişinizi takip eden 48 saat içinde kargoya verilecektir.

 

AYRINTILI KARGO AVANTAJLARI AÇIKLAMASI:

Temel olarak sitemizde aktif satışta olan tüm ürünlerin (Ana Sayfa ve Haftanın Fırsatları dahil) herbirinden maksimum adetlerde bile almış olsanız, ödeyeceğiniz toplam kargo bedeli hiçbir koşulda 4.5 TL'yi geçmeyecektir.

Aynı anda sitemizde satışta olan ürün çeşitlerinden (Ana Sayfa veya Haftanın Fırsatları) birden fazla çeşit almanız durumunda, 2. alışverişinizde 1.5 TL kargo (Bedava kargolu ürünler hariç), 3. ve daha fazla ürün çeşidi siparişlerinizde bedava kargo uygulamasından faydalanablirsiniz.

Özet olarak, sitemiz Ana Sayfasındaki 2 ürün ve fırsat köşesindeki ürünlerden alacağınız ilki için 3 TL, 2.si için 1.5 TL ve sonrakiler için Sıfır TL kargo ödersiniz.SCART - SCART Altın Uçlu Kablo Yorumları Tüm Yorumlar (23)
Mükemmel (3)
75 %
Çok İyi (1)
25 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
30 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Sorunsuz bir ürün
22 sipariş | 18 yorum | Yorum Detay teşekkürler
6 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay yanlış anlamayın Arkadaslar,bu standart bir scart gibi.belki sadece uc kısmı altın kaplamadır,o da bi ihtimal.kablonun icindeki telin de ne oldugu cok onemli..ben 40 lira aldim altın uclu ve ucuz aldıgım icin herkes nereden aldigimi sordu..icindeki kablo da kaliteli olunca,cok agir oluyor kablolar..bu kablo,40 -50 liralik kablolarla eşdeger degildir.ancak normal en dandik scart bile bu fiyattan daha pahalı. fiyatı ne olursa olsun gayet uygun bunun.ama performansı ,gercek altın uclularla elbette eşdeger degildir.icindeki kablo bakır degildir belki de.
59 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Kaliteli ürün Bu fiyata alınabilecek en uygun ürün.
20 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay * ben Televizyondaki uğultu benzeri sesi kesmek için aldım, ancak bunun için faydasını göremedim maalesef...

standart bi scarttan daha kaliteli olabilir elbette...