Kapat

Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB)


Piyasa Fiyatı :
980,00 TL

% 54 İNDİRİM

Fiyat :
449,90 TL


Medya Kitaplığınızı Yanınızda Taşıyın 500 GB Depolama Kapasitesi 9 Metreyi Aşan Wi-Fi Mesafesi

Bitenekadarcılar artık taşınabilir cihazınızda yer bitecek diye endişe etmenize gerek kalmadı. 

Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB) ile mobil olarakta medya kitaplığınızı yanınızda taşıyabileceksiniz.
 
Dizüstü bilgisayarlar, çoğu akıllı telefon ve tabletler de dahil, Wi-Fİ bağlantısına ve bir web tarayıcısına sahip olan neredeyse tüm aygıtlara akış sağlayın.
 
Medya kitaplığınızı yolda yanınızda taşıyın ve iPad'inize kablosuz akış sağlayın.
 
GoFlex Satellite™ taşınabilir kablosuz depolaması, medya kitaplığınızı yolda yanınızda taşımanıza ve film, fotoğraf, müzik ve belgelerinizin iPad®, tablet veya smartphone'unuza kablosuz bir biçimde akışını sağlamanıza izin verir. GoFlex Satellite aygıtı hızlı bir USB 3.0 / USB 2.0 bağlantısı ve PC veya Mac bilgisayarınızdan kolayca medya veya belgeleri aktarmak için kullanabileceğiniz indirilebilir bir Medya Senkronizasyonu yazılımı içerir. GoFlex Satellite aygıtı 300 HD filmden fazlasını depolayabilir, böylece hiçbir zaman iPad veya tabletinizde yerinizin biteceğinden çekinmeniz gerekmez.
 
Medyanızı GoFlex Satellite aygıtına yükledikten sonra, Wi-Fi bağlantısından iPad veya tabletinize onun akışını sağlayabilir ve tamamen kablosuz bir çözüm elde edebilirsiniz. İster onu çantanızda bırakın, isterseniz masanın üstüne veya araçtaki herhangi bir yere yerleştirin – maksimum 150 kadem mesafesi sayesinde kendinizi bir daha hiçbir zaman depolamanıza zincirlenmiş gibi hissetmeyeceksiniz. En önemlisi ise, GoFlex Satellite aygıtı kendi Wi-Fi ağını oluşturduğundan, İnternet gerekmez – her şeyi yanınızda götürün ve onlara her zaman her yerden erişin.
 
Deneyiminizi daha da ilerletmek için, iPad, iPhone ve iPod touch için ücretsiz GoFlex Media uygulamasını iTunes mağazasından veya Apple Uygulama mağazasından doğrudan aygıtınıza indirin. GoFlex Media uygulaması, GoFlex Satellite aygıtı için özel olarak tasarlanmış olup, medya kitaplığınızı kolayca Filmler, Resimler veya Müzik, anahtar sözcük araması ve klasör ve küçük resim görünümlerine göre sırlamanızı sağlar. Uygulama aynı zamanda GoFlex Satellite aygıtından film ve diğer medyaları indirmenize de izin vererek, daha sonra, bağlı olmadığınızda da içeriğinizin keyfini çıkarmanızı sağlar veya hem iPad veya tabletinizin, hem de GoFlex Satellite aygıtınızın pil ömrünü uzatır.
 
Medyadan hoşlanıyorsanız, adil olanı, onu paylaşmaktır. GoFlex Satellite aygıtı bir web tarayıcısı ve Wi-Fi bağlantısı olan neredeyse tüm aygıtlara film ve diğer medya akışı sağlayabilir. Arkadaşlarınızın ve ailenizin bir smartphone, iPod touch®, Android® tablet veya dizüstü bilgisayarı varsa, medya içeriğinden onlar da yararlanabilir. Hatta GoFlex Satellite aygıtı eşzamanlı olarak 3 farklı filmin 3 aygıta akışını sağlayarak, ailenizdeki herkesin en sevdikleri içeriğin keyfini çıkarmasını sağlar.
 
Ayrıca tümleşik pil, tek şarjla GoFlex Satellite aygıtının medyalara hizmet vermeye hazır şekilde maksimum 25 saat beklemesini ve maksimum 5 saat sürekli video akışında bulunmasını sağlar.
 
500 GB depolama kapasitesi.
 
Maksimum 5 saat pil ömrü.
 
Maksimum 25 saat bekleme süresi.
 
802.11 b/g/n Wi-Fi, güvenilir ve atlamasız bir akış sağlar.
 
9 metreyi aşan Wi-Fi mesafesi.
 
Aynı anda maksimum 3 Wi-Fi destekli aygıtla medya paylaşımı yapın.
 
Önemli Özellikler
 
Medya kitaplığınızı yanınızda taşıyın ve kablosuz olarak iPad, tablet veya smartphone'unuza akışını sağlayın;
Aynı anda 3 Wi-Fi destekli aygıta medya akışı yapın;
PC veya Mac bilgisayarınızdaki ortam ve belgeleri otomatik olarak senkronize edin;
Maksimum 5 saat pil ömrü
 
Sistem Gereksenimleri :
 
Bir web tarayıcısına ve Wi-Fi bağlantısına (802.11 b/g/n) sahip olan iPad, akıllı telefon, tablet veya bilgisayar.
 
GoFlex Satellite taşınabilir kablosuz depolama diskine USB üzerinden medya yüklemek için, Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP veya Mac OS® 10.5.8 veya üstü bir işletim sistemi kullanan bir PC veya Mac bilgisayar.
 
SuperSpeed USB 3.0 bağlantı noktası (USB 3.0 aktarma hızları için gereklidir) veya USB 2.0 bağlantı noktası.
 
Paket İçeriği:
GoFlex Satellite taşınabilir kablosuz depolama diski.
 
Sökülebilir USB 3.0 kablosuna sahip bir USB 3.0 USM adaptörü.
 
Pimleri içine çekilebilen kompakt duvar tipi adaptör.
 
Kompakt araç şarj cihazı.
 
USB'den DC'ye kablo.
 
Hızlı başlangıç kılavuzu.
 
3 yıl limitli garanti.
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB) gönderilecektir.


harddisk seagate harddisk goflex harddisk taşınabilir kablosuz harddisk taşınabilir harddisk kablosuz harddisk


Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB) Yorumları Tüm Yorumlar (2)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB) Seagate GoFlex Taşınabilir Kablosuz Harddisk (500 GB), Şifreleme özelliğini dilediğiniz takdirde aktif hale getirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
82 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay Herkez bağlanacak mı ya şifre Ornegin bir alis veriş merkezindeyiz.. Laptopu olan birisi bizim aile resimlerimizi wifiden oradan bağlanıp izlerse.. Bunu sifresi yok mü...?