Kapat

Sebago Polarize Bay Güneş Gözlükleri (20 Model)


Piyasa Fiyatı :
49.90 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
29.90 TL


En İyi Kalite En İyi Fiyata 100% Orjinal Üstelik Polarize Kaliteli Şık Sertifikalı Güneş Gözlükleri

Bitenekadarcılar gözlerini, sıcak yaz günlerinde güneşin zararlı ışınlarından ve kamaştıran ışıltısından korusun diye, Sebago Polarize Güneş Gözlükleri.

2013 yeni güneş gözlüğü koleksiyonu.
 
Hem göz sağlığınız hem şıklığınız için vazgeçilmez kaliteli ve orijinal güneş gözlükleri.
 
Ayrıca şıklığınızı tamamlayacak en güzel aksesuar.
 
Üstelik en yüksek kalite gözlüklerde kullanılan kaliteli polarize cam.
 
Yüzlerce lira ödemeden aynı kalite ve şıklığa sahip olabilmek için önemli bir fırsat.
 
1.1mm Polarize Camlı Güneş Gözlüğü.
 
Özel Lüx taşıma kutusunda, temizleme bezi ile beraber gönderilecektir.
 
ÇOK KALİTELİ ORİJİNAL VE ŞIK
 
Polarize gözlük nasıl anlaşılır?
 
Bir gözlüğün polarize olup olmadığını anlamak için öncellikle polarizenin ne olduğunu bilmek gerekir. Polarize özelliği olan güneş gözlüklerinin camlarının içerisine, cam henüz hamur halinde ve işlenmemişken bir film tabakası konulur. Bu film tabakası camın yansıma ve parlamaları tek noktada toplayarak geriye yansıtmasını sağlar. Gözlüğe polarize özelliğini veren işte bu film tabakasıdır.
 
Polarize özelliğini pratikte, bakarak belirlemek için polarize olduğu iddia edilen gözlük ile polarize olmadığı söylenen bir gözlüğü mesela ışığın yansıma yaptığı bir aynaya tutarak karşılaştırabilirsiniz. Polarize güneş gözlüğü yansımayı diğerine oranla daha iyi absorbe etmeli ve kamaşmayı önlemelidir. Yine polarize gözlüklerin camları nispeten daha koyu olur. Cam kalınlığı da kaliteli gözlük ayrımında önemlidir, anti-uv ve polarize özelliği olmayan kalitesiz gözlüklerin camları kağıt gibi ince olur ve güneş altında zamanla bombe yapar.
 
MALZEME TANITIMI :
 
Plastik çerçeveli mamüllerimizde asetat, PVC, PC hammaddeler. Metal çerçevelerde nikel bakır paslanmaz çelik alaşımlı koruyucu kaplama uygulanmıştır. Cilde zarar verici tahriş edici kimyasallar içermez güvenle kullanabilirsiniz.
 
TÜKETİCİ BİLGİLENDİRME NOTU :
 
Bu güneş gözlüğü , genel kullanım amaçlı , Avrupa konseyinin 89/686/ECC direktifleri (kişisel koruma donanımları direktifi) güvenlik gerekliliklerine göre üretilmiştir. Uyum standart numarası EN: 1836 : 2005/A1:2007
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet " Sebago Polarize Bay Güneş Gözlükleri " gönderilecektir. 


güneş sebago polarize bayan gözlüğü polarize gözlük güneş gözlüğü daniel klein güneş gözlükleri sebago polarize güneş gözlükleri polarize güneş gözlükleri sebago polarize bay bayan polarize bay bayan güneş bay güneş gözlüğü bayan güneş gözlüğü polarize güneş gözlüğü sebago güneş gözlüğü gözlüğü sebago güneş gözlüğü sebago bayan güneş gözlüğü daniel klen bay bayan güneş gözlüğü bay bayan güneş gözlüğü


Model 14
Model 17
Model 18
Model 22
Model 23
Model 27
Model 29


Sebago Polarize Güneş Gözlükleri (20 Model Bay - Bayan) Yorumları Tüm Yorumlar (89)
Mükemmel (15)
60 %
Çok İyi (8)
32 %
İyi (1)
4 %
Fena Değil (1)
4 %
Çok Kötü
0 %
11 sipariş | 11 yorum | Yorum Detay Nerede o, eski günlerdeki hızlı kargo gönderileri...
70 sipariş | 50 yorum | Yorum Detay İdare eder
140 sipariş | 201 yorum | Yorum Detay kaliteli ve kullanışlı bir ürün. tavsiye ederim.
4 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Camlar gayet kaliteli. Bu fiyata yedek gözlük olarak arabaya, eve, her çantaya birer tane gözlük şeklinde kullanılabilir.
25 sipariş | 20 yorum | Yorum Detay çok iyi