Kapat

Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta Askısı


Fiyat :
13,90 TL


8 Gözlü Çanta Bölümleri Çanta Kirliliğine ve Dağınıklığına Son Şeffaf Hazneler

Bitenekadarcıların çanta dağınıklığını ortadan kaldırarak kolayca organize ederek optimum yer kazanmalarını sağlayacak muhteşem Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta organizer.

8 Adet el çantasını mükemmel biçimde depolamak, sergilemek ve organize etmek için tasarlanmıştır.

Üzerinde yer alan 8 adet bölme ile tüm çantalarınızı daha düzenli ve sürekli göz önünde tutabilirsiniz.

Bayanların çantaları ile yaşadıkları sıkıntıların başında gelen, ne tür ve ne renk çantalarının olduğunu dolabın içine tıkıştırılmış bir şekilde koymalarından dolayı unutmaları ve uzun süre bu çantaları kullanamamalarıdır, dolap çanta askısı ile tüm çantalarınızı kolayca görebilecek ve rahatça deneyebileceksiniz.

Evinizde çantaların yeri olmadığı için, dolapların içinde sıkıştırmak zorunda kaldığınız çantalar, birbirine geçerek zamanla deforme olup kullanılmaz hale geliyor.

Bu soruna en iyi ve kalıcı çözümü 8 Askılı Her Dolaba Asılabilir Çanta Askılığı getiriyor.

Her bayanın evinde olması gereken Çanta Askılığı, 2 dakika içinde başka birinin yardımı olmadan kurulur ve kullanıma hazır hale gelir.

Dolaplar için dizayn edilmiş olup, ince gövde yapısı sahip kapılarda kullanmamanız önerilir.

Gerek malzeme kalitesi, gerekse çok amaçlı kullanımı ile benzerlerinden çok önde.

Ölçüleri:

Uzunluk: 80 cm

Paket İçeriği:
1 Adet 8  Çanta Bölmesi
 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta Askısı gönderilecektir.çanta organizer dolap içi çanta askısı


Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta Askısı Yorumları Tüm Yorumlar (2)
0 sipariş | 1998 yorum | Yorum Detay Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta Askısı Şeffaf Gözlü Dolap İçi Çanta Askısı, 30 cm x 30 cm genişliğindeki çantalar sığabilmektedir.

Saygılarımızla,
Bitenekadar.com
291 sipariş | 34 yorum | Yorum Detay Ölçü... En fazla ne kadar büyüklükte (boyutlarda) bir çanta koymak mümkün? Teşekkürler...