Kapat

Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı


Piyasa Fiyatı :
16,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
12,90 TL


Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı Şık ve Görkemli Görüntüler

Bitenekadarcılar Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı ile şekerlere ve çikolatalara 3 boyutlu görüntü verebilecek. Gösterişli, şık ve görkemli görüntülere sahip şeker ve çikolataları üretebileceksiniz.

Şeker ve çikolata yaşamlarımızın parçası artık. Her dakika çayımıza şeker atıyoruz. Ya da bir parça çikolata ile kahvemizi yudumluyoruz. Çikolata ve şeker yer edinmiş dünyalarımızda. Her birimizin çantasında birer gofret bulunuyor. Ya da küçük molalarımızı tatlandırmak adına çikolataya ya da şekerlemelere saldırıyoruz hemencecik. Tatlı yiyip tatlı konuşmayı sevmemizden kaynaklı olarak, tatlı her şeye ilgi duyuyoruz. Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı da tatlıyı sevdiğimiz şekilde sunabilmemiz için dizayn edildi.

Ürün, 2 ayrı parçadan oluşur. Her iki parçaya da şeker humuru ya da erimiş çikolata yerleştirilir. 2 ayrı parça üst üste gelecek şekilde kapatılır. Böylece 3 boyutlu şeker ve çikolatalar elde edilir.

Kalıplar polikarbon maddeden üretilmiştir. Uzun ömürlüdür. Sevimli ve hoş görünümlü şeker ve çikolatalar oluşturmak için idealdir.

Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı kolay kullanıma sahip bir kalıptır. Pratiktir. Ve her ortama uygun nitelikte şeker ve çikolata sunumunu sağlayabilecek kapasitededir.

3 boyutluşeker ve çikolatalar, misafirlerinizi büyüleyecek.

Şeker ve çikolatadan böğürtlen yapma kalıbı polikarbondan üretilmiştir.

Çikolata ilk olarak ne zaman bulunmuştur?

Her günümüze eşlik eden bir ürün çikolata. Enfes lezzetiyle damaklarımız şenlenirken, yüksek kalori oranıyla da enerjimizi artırıyor. Peki, bu her gün tükettiğimiz tatlı parçacıklar ne zaman bulunmuş ilk kez?
Çikolata, kakao ağacının tohumları olan çekirdeklerden elde edilir.
Çikolata ilk kez milattan önce keşfedilmiştir. Tam tarihi bilinmiyor olsa da, Mayaların bu ilginç ve tatlı yiyeceği bizlere kazandırdığını söyleyebiliriz. Mayalar, bir hayvanın kakao ağacının meyvelerini yediğini görerek, meyveleri incelemeye başlar. O zamanlarda, ağacın çekirdeklerinin ne işe yarayabileceğini çözecek atılımlar yaparlar. Çikolatanın tam olarak ortaya çıkışı ise milattan sonrayı bulur. Milattan sonra 600 yılında, Mayalar çikolatalı bir içecek üretirler. Böylece çikolata kullanılmaya başlanmış olur.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı" gönderilecektir.

 kalıp şeker ve çikolatadan böğürtlen yapma kalıbı


Şeker Ve Çikolatadan Böğürtlen Yapma Kalıbı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!