Kapat

Seninim - Maureen Smith


Piyasa Fiyatı :
16,00 TL

% 41 İNDİRİM

Fiyat :
9,50 TL


Kitap Sevenler İçin Seninim - Maureen Smith

Kitap seven bitenekadarcılar için Seninim - Maureen Smith.

“Smith, romantizmle gerilimi dengelemeyi çok iyi biliyor.”
Pusblisher’s Weekly
 
Arzular, karanlık çöktükten sonra daha derinden alev alır.
 
Lena Morrisson gündüzleri, başarma hırsı ile dolu bir yazardır. Geceleri ise Chichago’nun en başarılı erkeklerinden bazılarına eskortluk yapmaktadır. Seks, menüsünde yoktur. Onun işi, seçkin müşterilerine eşlik etmek ve parlak zekâsıyla onların sohbetlerine dahil olmaktır. Lena ek gelir elde etmekten hoşlanmaktadır. Dahası, güzelliğine ve beynine hayran kaldıklarını hissetmeyi sever.
 
Zengin işadamı Roderick Brand, Lena’yı kendi özel partisi için kiraladığında, aralarında oluşan elektrik Lena’nın hayatındaki en tutkulu geceyi yaşamasına yol açar. Başından geçenlerin akıl almaz oluşuna rağmen, iş ve zevki bir kez daha birbirine karıştırmamaya yemin eder fakat Roderick acımasızdır. Teklifi karşı koyulmazdır: Üç hafta boyunca tüm fantezilerini gerçekleştirecek, karşılığında ise Lena’nın ciddi bir terfi almasını kesinleştirecek bir milyon dolarlık bir bağış yapacaktır.
 
Lena bu oyunu oynayabilir. Roderick’e en ateşli, en vahşi tutkuları yaşatıp daha fazlası için kıvrandırarak öylece çekip gidebilir. Ancak, iş arzulara geldiğinde kurallar ve kalpler kolayca sarsılabilir. En iyi hazırlanmış planlar bile kimsenin ummadığı biçimde başarısızlığa uğrayabilir.
 
Kitabın Adı: Seninim
 
Yazarın Adı:  Maureen Smith 
 
Orjinal Adı: Whatever You Like 
 
Çeviri: Dilek Kodal 
 
Editör: Merve Süzer
 
Kapak Tasarım: Selim Büyükgüner
 
Türü:  Aşk
 
Ebat: 135 X 210
 
Sayfa Sayısı:I 302 sf
 
BARKOD 9786055358105
 
Baskı: Haziran, 2012
 
ISBN 978-605-5358-10-5
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet "Seninim"  Maureen Smith kitabı gönderilecektir.


seninim seninim maureen smith roman maureen smith


Seninim - Maureen Smith Yorumları Tüm Yorumlar (3)
0 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Yetişkin okurların kaçırmaması gereken harika bir kitap.Buram buram aşk ve tutku kokuyor... Sayfaları her çevirdiğinizde yandığınızı hissediyorsunuz... Lena'nın kaçışları ,Roderick 'in asla vazgeçmeyişi beni bitirdi ... +18 olması sebebiyle dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum fakat içerisindeki cinsellik beni asla kitaptan soğutmadı. Yazarın kalemi çok kuvvetli ve karakterleri sunuş tarzı diyalogları çok tatlıydı.Okumaya başladığım gün kitap bitti :) Yazarın diğer kitaplarını merakla bekliyor olacağım gerçekten çok iyi kitaptı. Erkek karaktere aşık olacaksınız ki ben artık böyle erkeklerin kalmadığını düşünenlerdenim... Lena'nın hayat mücadelesini ve ailesine karşı beslediği o büyük sevgiyi ve muhtaçlığı okurken hissedecek mutlu olacaksınız :) Gülmek ve arada derin duygulara dalıp... Derin bir ah çekmek istiyorsanız okuyun :)
0 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Yetişkinler için olan bu romantik kitap oldukça eğlenceliydi. Durağan değildi ve olaylarlar sıkmadan ilerledi. Bu ilginç ikilimiz hislerini itiraf etmekte baya zorlandılar. Hatta kızımızın söylediği bir kaç yalandan ötürü uzun süre ayrı kaldılar ama yinede aşk her daim kazanıyor :) Yaz için okunacak ideal kitaplardan biri bence :) Tavsiye ederim...
0 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Tutku dolu,sıcacık bir romandı. Kesinlikle aşık olacağınız,elinizden bırakamayacağınız türden!