Kapat

Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti


Piyasa Fiyatı :
27,80 TL

% 43 İNDİRİM

Fiyat :
15,90 TL


Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti Şık Bir Görünüm Odanızın Kokusunu Değiştirir

Bitenekadarcıların romantik anlarında ortamın havasını anında değiştirecek ve kokusuyla,ışığıyla bambaşka bir ortam yaratacak Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti.

Lezzetli çikolata görünümüne sahip olan Seramik Kabı Hediyeli Kokulu Çikolata Mum Seti özel kutusu içerisinde de şık görünüme sahiptir.

Çikolata görünümünün yanında, çikolata kokusuna sahip olan mumlar yandığında, çikolata kokusu her yanı sarar.

Süs olarak da kullanabileceğiniz şık görünüme sahip mumlar. Restoranlara, cafelere farklı görünümler katar.

Kokulu olanları tütsü niyetine, odanın kokusunu değiştirme amacıyla kullanabilirsiniz.

Mum Seti, sütlü çikolata kokusuna sahiptir. Seramik Kabı Hediyeli Kokulu Çikolata Mum Seti ile evinizde farklı kokular misafir edebilirsiniz. Evinizin havası ve görünümü değişecek.

Seramik Kabı Hediyeli Kokulu Çikolata Mum Seti evinizdeyken, gerçekçi görünümüne aldanıp yemeye kalkmayın! Çok gerçekçi görünümü ile çikolata aşkınızın ve isteğinizin aniden artmasına neden olabilir.

8 adet çikolatalı mum içerir bu set. Ayrıca mumlar yandığı zaman, etrafa hiçbir şekilde toksik madde yaymaz. Son derece sağlıklı ve doğaldır.

Mumların yanma süresi, mum başına 3 – 5 saat arasındadır. Mumların fitilleri kurşunsuz örgü liflerden oluşturulmuştur.

Çikolata şeklindeki mumlar, geleneksel şeker paketlerine de sahiptir. Alt kısımlarında var olan şeker paketleri ile hem gerçekçi görünümleri artmakta hem de eriyen mum parçaları etrafa zarar vermemektedir.

Set, aynı zamanda seramik kabı hediyelidir. Seramik kabının şık görünümüyle, mumların çikolata görünümü hoş bir bütünlük kazanmıştır. Kutu içerisinde gerçek çikolatadan farksız olan mumlar, son derece şık bir hediye de olabilmektedir.

Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti Ölçüleri:

  • Kutu: 7.5 cm x 7.5 cm x 1.5 cm
  • Mumlar: 2 cm x 2 cm x 1.5 cm
  • Seramik kap: 2.75 cm x 2.75 cm x 1.25 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti" gönderilecektir.dekoratif mum mum seramik kabı hediyeli çikolata mum seti hediyelik mum çikolata mum


Seramik Kabı Hediyeli Çikolata Mum Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!