Kapat

Serenad - Zülfü Livaneli


Fiyat :
19,90 TL


Serenad Zülfü Livaneli Bandrollü

Roman okumak istiyorsanız…
Her şey, 2001 yılının Şubat ayında soğuk bir gün, İstanbul Üniversitesi'nde halkla ilişkiler görevini yürüten Maya Duran'ın (36) ABD'den gelen Alman asıllı Profesör Maximilian Wagner'i (87) karşılamasıyla başlar.

1930'lu yıllarda İstanbul Üniversitesi'nde hocalık yapmış olan profesörün isteği üzerine, Maya bir gün onu Şile'ye götürür. Böylece, katları yavaş yavaş açılan dokunaklı bir aşk hikâyesine karışmakla kalmaz, dünya tarihine ve kendi ailesine ilişkin birtakım sırları da öğrenir.

Serenad, 60 yıldır süren bir aşkı ele alırken, ister herkesin bildiği Yahudi Soykırımı olsun isterse çok az kimsenin bildiği Mavi Alay, bütün siyasi sorunlarda asıl harcananın, gürültüye gidenin hep insan olduğu gerçeğini de göz önüne seriyor.

Okurunu sımsıkı kavrayan Serenad'da Zülfü Livaneli'nin romancılığının en temel niteliklerinden biri yine başrolde: İç içe geçmiş, kaynaşmış kişisel ve toplumsal tarihlerin kusursuz Dengesi.

Kitaplarımız Bandrollü olup Orjinaldir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Serenad - Zülfü Livaneli gönderilecektir.Serenad - Zülfü Livaneli Yorumları Tüm Yorumlar (1)
89 sipariş | 31 yorum | Yorum Detay Müthiş. Bu kitabı hala okumadıysanız hiç düşünmeyin. II.nci Dünya Savaşı yıllarının karanlıkları, ölümün bile bitiremediği muhteşem bir aşkın gözyaşlarını yanaklarınızda hissedeceksiniz. Bildiğimizi sandığımız ama birçoğunu bilmediğimiz yakın tarihimizin yansımalarını da harmanlayarak elinizden düşüremeyeceğiniz bir roman olmuş. Bitirene kadar elinizden düşüremeyeceksiniz.