Kapat

Serinletici Yastık: Soğutmalı Jel Yastık


Piyasa Fiyatı :
23,90 TL

% 25 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Serinletici Yastık: Soğutmalı Jel Yastık Serinlemeye ihtiyaç duyduğunuz her an ve her durumda rahatlık sağlar.

Bitenekadarcıların sıcak havalarda ev, ofis, araç gibi diledikleri her yerde serin anlar geçirebilmeleri için tasarlanan Serinletici Yastık: Soğutmalı Jel Yastık.

Jel Yastık bir tedavi, rahatlama ve konfor ürünüdür, masa başı çalışanlar için terleme sorununa etkili bir çözüm sunar.

Özellikle baş ve boyun bölgesinde soğuk uygulamalar ve serinlik sağlamak için özel ve faydalı bir ürün olan Soğutucu Yastık içerisinde sadece soğuk olarak kullanılabilen özel jeli sayesinde etkin soğukluk sağlar.

Elektriğe, şarja ihtiyaç duymadan soğuk tutucu jeli sayesinde serinletici etki yaratır.

Araçlarınızla yaptığınız uzun yolculuklarınızda Serinletici Minder sayesinde daha serin ve konforlu seyahatler yaşıyabileceksiniz.

Serinletici Yastık - Minder Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde başınızı veya sırtınızı koyduğunuzda masaj etkisi gibi rahatlık sağlar.

Yumuşak ve elastik yapısıyla; soğuk uygulamanın faydalı olduğu durumlarda örneğin; baş ağrısı, migren, göz altı morluğu, burun kanaması, yüksek tansiyon, yüksek ateş, yanık, böcek sokması, spor yaralanması, burkulma, çarpma ve incinme vb. durumlarda Soğutmalı Jel Yastığı rahatlatıcı olarak kullanabilirsiniz.

Serinletici Jel Yastık Ölçüleri:

  • 35 cm x 19 cm

Not: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Serinletici Yastık: Soğutmalı Jel Yastık" gönderilecektir.serinletici minder serinletici yastık soğutucu yastık soğutmalı jel yastık


Serinletici Yastık: Soğutmalı Jel Yastık Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!