Kapat

Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti (2 Model)


Piyasa Fiyatı :
64,90 TL

% 39 İNDİRİM

Fiyat :
39,90 TL


Sevgilinize unutumayacak bir Sevgililer Günü yaşatabilmeniz için tasarlanmış, aynı zamanda sıradan günlerde de sürpriz yapabilmenize yardımcı Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti (2 Model).

14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiğinize asla unutamayacağı bir sürpriz hediye için Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti (2 Model).

Set içerisindeki gül yaprakları ile şık bir ortam yaratırken yine set içerisindeki mum ve flama ile görsel bir şova sevgiliniz hayran kalacak :)

Dilerseniz akşam yemeğini ellerinizle hazırlayarak romantik anlar geçirebilir dilerseniz de gül yaprakları ile sürpriz evlenme teklifine hazırlık yapabilirsiniz.

2 farklı modeldeki set ile sevdiğinize mutlu bir Sevgililer Günü yaşatabilirsiniz.

Sevgililer Günü dışında sıradan günlerde de sürpriz yapmak isteyenlere özel olarak düşünülmüştür ve 500 adet gül yaprak- 50 adet mum uyumu ile mükemmel bir görsel şöleni sürpriz olarak hazırlayabilirsiniz.

Gül yaprakları yapay olarak gönderilmektedir ve kaliteli yapıda üretilmiştir.

Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti Modelleri:

  • Model I: 500 Adet Gül Yaprakları + 50 Adet Mum + 2 Mt. Seni Seviyorum Flaması
  • Model II: 500 Adet Gül Yaprakları + 50 Adet Mum + 2 Mt. Seni Seviyorum Flaması + 6 Adet Seni Seviyorum Yastık

1 adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 adet " Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti " gönderilecektir.sevgililer günü hediyesi sevgililer günü 14 şubat sevgililer günü


Model I
Model II


Sevgililer Günü Özel Seni Seviyorum Seti (2 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!