Kapat

Sevimli Kitaplık Albüm - 360 Fotoğraf


Fiyat :
9,90 TL


9 Farklı Album Toplam 360 fotoğraf kapasitesi Özel ciltli tasarım

Bitenekadarcılar fotoğraflarını, düzenli bir şekilde gruplandırıp, arşivleyebilsinler diye birbirinden güzel ve sevimli fotoğraf albümleri.

Kütüphanenizde kitapların arasında yerini alacak ve bir arada durmasını sağlayacak özel ciltli kutusu içinde kolaylıkla gruplandırabileceğiniz bir albüm seti.

Kedi serisi ve Köpek serisi olmak üzere 2 farklı seriden seçim imkanı. Her seride birbirinden güzel 9 farklı kedili veya köpekli sert kapak.

Her seride 9 farklı kapaklı 9 farklı renkli albüm.

Her albüm 20 yaprak, 40 fotoğraf kapasiteli.

Kaliteli, sert ve dayanıklı cilt yapısı.

Her seri için Toplam: 360 Adet fotoğraf kapasitesi

10 x 15 cm e kadar olan fotoğraflar içindir.

Ürün fiyatı 1 adet Köpek serisi veya 1 adet Kedi Serisi için geçerlidir.  Köpek serisi veya Kedi Serisi seçiminizi siparişinizin son aşamasında yapabilirsiniz.  Her iki seridende almak istemeniz durumunda Satın alacağınız ürün adedini 2 olarak seçmeniz gerekecektir.

1 Seri = 9  Album = 360 Fotoğraf Kapasitesi

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi : 6
Bu ürün kargoya 13 Ocak 2009 Çarşamba günü verilecektir.

KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürülerinden herhangi birinden 3 TL kargo ödeyip alırsanız aynı anda  satışı yapılan diğer tüm ürün alışverişlerinizde kargonuz BEDAVA olacaktır.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Köpekçik
Kedicik


Sevimli Kitaplık Albüm - 360 Fotoğraf Yorumları Tüm Yorumlar (14)
295 sipariş | 253 yorum | Yorum Detay kaçırmayın evelki satıştan kedili olanı almıştım. harika ürün. fiyatı ile kıyaslanmayacak kalitede ve çok işe yarar.
12 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay kargom geldi:) Kargo bugün elime ulaştı. Arkadaşlarıma da almıştım, çok beğendik. Almayı düşünenler varsa bitmeden hemen alın derim. Çok derli toplu duruyor ve çok kullanışlı. Ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim...
12 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay bunu bekliyordum:)) Geçen sefer kaçırmıştım ve sipariş veremediğim için çok üzülmüştüm. Tekrar satışa sunulmasını bekliyordum. Bugün hemen sipariş verdim:) Sabırsızlıkla kargoyu bekliyorum...
5 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay MUHTEŞEM Küçük kızımın fotoları için almıştım tek kelimeyle mükemmel.
106 sipariş | 6 yorum | Yorum Detay Oğlum Elinden Düşürmüyor.. Oğlumun fotoğraflarını arşivlemek için aldım, kendisi hiç elinden düşürmüyor artık... Almayı düşünenlere düşünmeden almayı tavsiye ediyorum..