Kapat

Seviyor Sevmiyor – Heidi Betts


Piyasa Fiyatı :
16,00 TL

% 32 İNDİRİM

Fiyat :
10,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere Seviyor Sevmiyor – Heidi Betts

Seviyor Sevmiyor – Heidi Betts

Kitap okumayı alışkanlık haline getirenlere ve alışkanlıklarını devam ettirmek isteyen bitenekadarcılara.

 Kitap hakkında yorumlar:

“Leziz, eğlenceli, romantik!” 
Susan Andersen


“Heidi Betts’in mizahla duygusallığı harmanlayan özel bir yeteneği var. Bu da onun çağdaş romantizm yazarları arasında yükselmesini sağlıyor.”
Lisa Kleypas

Konusu:
Bu,  ortalama bir aşk düğümü hikâyesi değildir.
Jenna Langan, ne istediğini bilen biridir ve bunu haftalık örgü grubundaki en iyi arkadaşlarıyla paylaşır. Jenna'nın istediğine sahip olabilmesi için herhangi bir erkeğe ihtiyacı yoktur, yalnızca bir tanesi dışında... Bir polis olan Gage Marshall ile olan evliliğinin kötü bitmesi, her zaman hayalini kurduğu bebeğe sahip olamayacağı anlamına gelmemektedir. Şimdi, Jenna'nın en sevdiği fuları, yarım kalmış bu hikâyenin kahramanlarını birbirine yeniden bağlamaya başlayacaktır.
Gerçek aşk karmaşıktır. İlmek ilmek örmek gerekir.
Beklenmedik bir baştan çıkarma eylemi kabul edilebilir bir cazibe oyunudur, peki ya damızlık olarak kullanılmak? Hayır, teşekkürler. Bebek sahibi olmamak için Gage'in kendince nedenleri vardır ve evliliklerinin bitmesinden bu yana fikrini değiştiren bir şey olmamıştır.
Ta ki Jenna bu düşünceyi onun aklına sokuncaya kadar. Şimdi Gage, eski eşi Jenna'nın hamile olup olmadığını öğreninceye dek onun yanından ayrılmayacaktır. Dahası, birlikte geçirdikleri zaman arttıkça Gage'in tüm nedenleri de bir bir kaybolacaktır.

Yazarın Adı: Heidi Betts

Orjinal Adı: Loves Me, Loves Me Knot

Çeviri: Zehra Samanlı

Editör: Merve Süzer

Kapak Tasarım: Selim Büyükgüner

Türü: Aşk Romanı

Ölçüleri: 13.5 cm x 21 cm

Sayfa Sayısı: 311 sf

Barkod: 9786055358112

Baskı: Temmuz  2012

 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Seviyor Sevmiyor"  Heidi Betts kitanı gönderilecektir.seviyor sevmiyor kitap heidi betts


Seviyor Sevmiyor – Heidi Betts Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!