Shiatsu Masaj Minderi (Tam Yoğurma ve Ovma)


Piyasa Fiyatı :
149,88 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
119,90 TL


Bu fırsatlar ilginizi çekebilir:

Bastırır, Yoğurur ve Ovar Araçta, Evde, Ofiste Kan Dolaşımını Düzene Sokar ve Vücudu Rahatlatır

Bitenekadarcıların arçalarında, ev ve ofislerinde kullanabilecekleri çok işlevsel ve kaliteli masaj minderi!

Esnek yapısı ile aracınızda, ofisinizde veya evlerinizde pratik olarak kullanabileceğiniz, geleneksel shaitsu tıbbi masaj teorisine sahip masaj minderi.

Dilerseniz evinizde ofisinizde koltuğunuzda, dilerseniz aracınızda kullanabilirsiniz.

Kan dolaşımını düzene sokar ve vücudu rahatlatır.

- Ayarlanabilir masaj yoğunluğu
- 15 dakika otomatik zaman ayarı

Malzeme :
Deri

Kneading (Ovma) Modu
1 - Aralık (Backrest)
Backrest tuşuna bir kere basınız. Işık Yanacaktır. Cihaz aşağıdan yukarıya sırtı ovmaya başlayacaktır. Düğmeye bir kez daha bastığınızda cihaz durup ışıklar sönecektir.

2 - Üst Sırt (Up Back)
Açma kapama düğmesine bir kere basıp masajı durdurun. Bu sırada masaj mekanizması başlangıç pozisyonuna dönecektir. Işıklar başlangıç pozisyonuna varınca sönecektir. Söndükten sonra fişi çekebilirsiniz.

3 - Alt Sırt ( Low Back)
Low Back tuşuna bastığınıda ışıklar yanacaktır. Bu durumda bel kısmındaki yukarı aşağı yoğurma masajı başlayacaktır. Durdurmak için aynı düğmeye tekrar basınız.

TİTREŞİM
4 - Dalgalı Mod ( Wave)
Wave tuşuna bir kere basınız. Işık yanacaktır. Oturulan kısımda dalga hareketi başlayacaktır. Durdurmak için aynı düğmeye tekrar basınız.

5 - Küçük Darbeli Titreşim Modu (Tapping)
Tapping tuşuna bir kere basınız. Işık yanacaktır. Oturulan kısımda titreşim hareketi başlayacaktır. Durdurmak için aynı düğmeye tekrar basınız.

6 - Atım Modu (Pulse)
Pulse tuşuna bir kere basınız. Işık yanacaktır. Oturulan kısımda titreşim hareketi başlayacaktır. Durdurmak için aynı düğmeye tekrar basınız.

7 - Titreşim Yoğunluğu
Cihaz küçük darbeli titreşim modu (tapping) ve atım (pulse) modundaysa yoğunluk (intensity) düğmesine basıp 3 masaj yoğunluğundan birini seçen ışıkları yakınız. Cihaz dalga modundayken titreşim yoğunluğu kendi kendine periyodik olarak değişecektir. Masajı durdurmak ve masaj mekanizmasını başlangıç pozisyonuna dönüştürmek için açma kapama düğmesine tekrar basınız. Mekanizma başlangıç pozisyonuna döndüğü zaman ışıklar sönecektir. Cihazı fişten çekiniz.
Motorlu mekanizma içerisinde çifte masaj mekanizmasının hareket ettirilmesi yöntemiyle sırta aşağı yukarı hareketlerle masaj yapılır.

Shiatsu Masaj Minderi nasıl fayda sunar?
Uzakdoğu’da asırlardır kullanılan bir iyileştirme yöntemidir. Japonca shi-parmak ve atsu-basınç kelimelerinden oluşan, parmak ve avuç içleri ile uygulanan bir masaj tekniğinden oluşur. İnsan bedenindeki beden ve organların çalışmasıyla doğrudan ilintili 660 noktaya (tsubo) uygulanan basınç ile vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginliklerin ve kasılmaların giderilmesini sağlamaya dayanır.
Bu yönüyle iğnesiz akupunktur olarak nitelenebilir.

Neden Shiatsu Masaj Minderi?
Yorgunluk, sinir, stres vb. hallerde, kaslarda laktik asit denilen bir tortu oluşur. Bu durumun istirahatle giderilmediği hallerde bu laktik asit şekere dönüşmediğinden kasların sertleşip, esnekliğini yitirmesine neden olabilir. Dolayısıyla iskelette düzensizlik, lenf yollarında, sinirlerde, kan damarlarında buna bağlı basınç sonucu bozukluklar meydana gelir .

Shiatsu Masaj tekniği, basınç, bedende birikmiş laktik asiti yaymak suretiyle şekere dönüşmesini sağlamayı hedefler. Böylece bedendeki bu tip düzensizlikleri düzenli kılarak, iyileştirmeye dayanır.

Shiatsu Masaj Minderi Ovma Masaj
Yeni Ovmalı Rolling masaj yöntemi ile sırttan bele kadar olan bölgeye yukarı aşağı hareketli ovma masajını uygular. Oturma bölgesinde ise vibrasyon masaj yöntemi uygulayarak kan dolaşımı düzensizliğine ve ağrılara tedavi edici özelliği olup vücudunuzu rahatlatacaktır. Masaj her gün en az bir defa yapılmalıdır. Önemli olan vücutta ağrılar oluşmadan masaj uygulanmalıdır. Böylelikle vücutta ağrı söz konusu olmaz. Kireçlenme ve kulunç oluşmasını önler. 12 volt ile çalışmakta olup, evde-ofiste adaptör ile araçta çakmak aparatı ile kullanılır. Evde tv koltuğuna, ofiste makam koltuğuna, araçta ön koltuklara monte edilir. Saatte elektrik tüketimi 9 wattır. Vücuda elektrik vermez, manyetik etkisi yoktur. Her seansta 15 dakika kullanılması tavsiye edilir ve 3 saatte bir tekrarlanabilir.

Ölçüler:
Sırt:
Yükseklik 70 cm
Genişlik 45 cm

Oturma Alanı:
Genişlik: 45 cm
Uzunluk: 36 cm

Güç Kablosu Uzunluğu: 2,5 m
Araç Çakmak Güç Kablosu 31 cm

Model Seçenekleri
Siyah - Gri
Kahve - Sarı

1 Adet sipariş vermeniz durumunda sipariş aşamasında seçmiş olduğunuz Shiatsu Masaj Minderinden 1 Adet gönderilecektir.Siyah - Gri
Kahve - Sarı


Shiatsu Masaj Minderi (Tam Yoğurma ve Ovma) Yorumları Tüm Yorumlar (15)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
114 sipariş | 47 yorum | Yorum Detay cok guzel
23 sipariş | 15 yorum | Yorum Detay Süper...Hala kullanıyorum.
32 sipariş | 8 yorum | Yorum Detay renk renk seçeneği kalmamış olması çoz üzücü. kahverengi rengi çok kötü gözüküyor. siyah renginin tekrra stoğa girme ihtimali olrsa seviniriz.
6 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Masaj güzel Ürün yeni elime ulaştı kullanmaya başladım. Fiyat olarak en uygunu Bitenekadar başka yerlerde şu anda 205 lira ben 120'ye aldım güzel fiyat için bitenekadar.com'a teşekkürler ürünü kullandıkça artıları eksileri daha net ortaya çıkar.

18 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay tavsiye-benzerlik alan arkadaşlar yorumlasa süper olur. avm lerde olan masaj koltuklarıyla benzerliğini ilişkilendirebilecek olan var mı? :)