Kapat

Şifa Sanatları


Fiyat :
12,90 TL


Kitap Okumayı Sevenlere Emei Lınjı Qıgong Okulu'nun Öğretileri

Kitap okumayı seven Bitenekadarcılar için ... 

Kendilerine ve başkalarına şifa vermek isteyenler, yaşam ve evreni anlama yolunda ilerleyen , kendi varlıklarında insan-i kamile ulaşmayı arzulayanlar için benzersiz bir kaynak.
 
"1277 yılında, Taoist bir rahip Emei Dağı'nın zirvesine bir hac yolculuğu yapar.
 
Emei Dağı Çin'in 4. Budist Dağı içerisinde en yüksek ve en kutsal olandır."Golden Summit" Altın Zirve Tapınağı ise en tepe noktasında konumlanmıştır.
 
Burada, Taoist rahip derin bir meditasyon ve oruca başlar, ta ki ruhsal liderler kendisine bilgelik ve aydınlatma yolunu gösterene kadar. Orucunu bıraktığı zaman"Bai yun" Beyaz Bulut adını alır.
 
Aydınlanmış rahip, öğretmenleri tarafından kendisine öğretilen 3600 farklı düşünce, felsefe ve teknik bir araya getirerek özgün bir sağlık sistemi oluşturur ve Emei Linji Qigong Okulu ya da kısaca Emei Qigong olarak adlandırır.
 
Emei Qigoing, Zen ve Taocu çalışmaları birleştirir; Karma, Kanyu, Akupunktur, bitkisel ilaçlar, Taoist ve Budist Qigong, Tanji, ESP (Duyu Dışı Algı) teşhisi ve tedavi, demir vücut, savaş sanatları ve daha birçok öğretiyi içerir.
 
Sistem aydınlanma yolunda üst seviye ruhsal gelişimle beraber mükemmel sağlık elde etmek ve hastalıkların şifasını hedeflemektedir.
 
Bir vizyon sırasında Bodhisattva Samantadra, Emei Dağı'nın Yüce Ruhu, Büyük Usta Bai Yun'a öğretilerini yaymasını söylemiştir, böylece bütün bu bilgiler kuşaktan kuşağa, ustadan ustaya ve pirden pire aktarılmıştır.
 
Büyük usta Fu Wei Zhong tarafından Batılı öğrenciler için kaleme alınan Emei Qigong Şifa sanatları kitabı, Emei Qigong'un öğrettiği tüm temel bilgi ve becerileri içeren genel bir bakışı sunuyor.
 
Yayınevi: Pozitif Yayınları 
Adı : Şifa Sanatları / Emei  Lınjı Qıgong
Okulu'nun Öğretileri          
Yazar : Fu Wei Zhong 
Sayfa Sayısı : 296
En / Boy / Yükseklik : 13.5 x 21
Kapak Cinsi : Kuşe 350 gr.
Baskı Adedi: 3000
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Şifa Sanatları gönderilecektir.


Şifa Sanatları Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!