Kapat

Sihirli Aşk Konservesi


Fiyat :
11,90 TL


Aşkınızı Konserve Yaptık. Ona "Seni Seviyorum" desin diye. Seni Seviyorum yada Happy Birthday

Romantik Bitenekadarcılar sevgilerini çok farklı bir şekilde anlatabilsinler istedik. İçinden Çıkanı Görünce SEVDİKLERİNİZ Çok Şaşıracak, Çok Mutlu Olacak.!!!

Evet.  Birgün birisi size bir konserve hediye edeceğini ama bu konserveyi sulayıp büyütmeniz gerektiğini söylese, üstüne üstlük suladığınız ve yeşillenip büyüttüğünüz konservenin içinden çıkan yaprakların üzerinde gizli bir mesajın yazdığını söylese ne yapardınız? Herhalde şaka yapıyor diyip güler geçerdiniz. Oysa sevgilinizi, dostlarınızı, arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi Sihirli Konserve ile şaşırtabilirsiniz.

Özel hazırlanmış Türkçe kullanım kılavuzu ile sunulan Sihirli Aşk Konservesini tarifine uygun olarak yetiştirerek, size armağan edilen Konservenin içinden çıkacak mesajı görebileceksiniz.

Yaprakların üzerinde Türkçe olarak "Seni Seviyorum"  yada İngilizce olarak "Happy Birthday" yazmaktadır. Lütfen siparişiniz son aşamasında tercihinizi yapınız. Resimdeki yazılar bilgi amaçlı olup dikkate almamanızı rica ederiz.

Ürünler kendi Orijinal kap, ambalaj ve Türkçe kullanımları ile sunulmaktadırlar.

Lütfen Dikkat: Bu ürün, içeriğinde yazılı olan şekilde büyütülüp, bakıldığı takdirde, yazı çıkma garantilidir.

Ürün konserve kutusu Ton Balığı konservelerinin açılma sistemi ile aynı olup, açılana kadar %100 koruma sağlar.  

Yetiştirme Talimalatları :

1. Konserve kutusunun üstündeki ufak parçayı çekerek meşrubat kutusu açar gibi açın. Alt kısmından küçük delikler açarak su çıkışını sağlayın. Suyun fazlası aşağıdan akacaktır. Maddenin kutu dışına çıkmamasına özen gösterin.

2. Çiçeğimizi özellikle güneş alabileceği iyi havalandırılan bir yere koyun.

3. İdeal sıcaklık 18-35 0C dir.

4. 5-10 gün içinde filizlenmeye başlayacaktır. ( Dış sıcaklık etkiler )

Sulama Yöntemi :

Filizlenme olduktan sonra hergün nemli tutmaya çalışın. Filizlenme olduktan sonra hergün veya iki günde bir sulayınız. Su seviyesini kutunun 1/8’i oranında tutun. Büyüme olurken ve ilk çiçekler çıktığında bu oranı % 20 artırın.

Çiçeğimiz 6-8 cm boyuna oluştığında filizlerden birtanesini kutuda tutun diğerlerini istediğiniz başka yerlere ekebilirsiniz. Güneş ışığı ve havalandırma yetersiz geldiğinde filizler açık yeşil olacak ve büyüme gerçekleşmeyecektir.

İçindekiler : Tohum, Uzun süreli Gübre.
Saklama Süresi : 2 YIL
Hatırlatma : Tüm tohum, gübre ve benzeri ürünlerimiz, en iyi kaliteden seçilmektedir. Çiçeklerin yetişmesi çok büyük oranda çevre faktörlerine bağlıdır. Bu yüzden ürünün yanlış gelişmesinden doğacak sorunlarda yükümlülük alamayacağımızı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Kargo ile Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya 10 Kasım 2008 Pazartesi günü verilecektir.Seni Seviyorum
Happy Birthday


Sihirli Aşk Konservesi Yorumları Tüm Yorumlar (21)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
57 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Yılın Satış Rekoru Kıran Ürünü 3 Fanlı Laptop Soğutucu ve Standı "Yılın Satış Rekoru Kıran Ürünü 3 Fanlı Laptop Soğutucu ve Standı"
Ürünün son sunulan Listesinden 2(iki) adet satın aldım.
Dün akşam da sayın yetkililere İADE ETMEK istediğime dair yazı yazmama rağmen , elimdeki bu çalışmayan soğutucu standlarını ne yapacağım ile ilgili bilgi verebilecek yetkili !!! varsa sevineceğim. BK ! Mağdur mu ediliyoruz !?
35 sipariş | 94 yorum | Yorum Detay DAĞILMAKTA OLAN YUVAYI KURTARACAK ŞEY BU MU? tam okumadınız galiba.
dağılan değil, dağılmak üzere olan yuvasını kurtarmak için kullanacağı araçlardan bir tanesi olabilir diye yazmıştım. Sİz hiç bir çiçeğin nelere kadir olduğuna şahit olmadınız galiba.
2 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay DAĞILMAKTA OLAN YUVAYI KURTARACAK ŞEY BU MU? dağılmakta olan yuvayı bu konserve mi kurtaracak yani?.

" internette ne görsem alan birisiyim ve bunun için çok güzel bahaneler bulurum" desen anliyacağım seni ama bu kutunun yuva kurtaracağını hiç sanmıyorum.. dağılan yuva dağılmıştır zaten. konserve kesmez..
20 sipariş | 22 yorum | Yorum Detay yanına bir de çim adam alsak güzel olurdu wallahi ben sipariş vardim,bakalım hatuna süpriz olucak,ama çim adam verselerdi yanında güzel olurdu(o da bana) :) komik ama özledik,insan büyüyünce çocuklaşıyor.
15 sipariş | 55 yorum | Yorum Detay gg Farklı Ürün
Faturasız Satış Sitesi