Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Sihirli FENG SHUI Kalp Kristalleri (6 Model)


Fiyat :
11.90 TL


Muhteşem Uzakdoğu Felsefe Kristalleri! Çok Şık 8 Model!

Bitenekadarcılar için Uzakdoğu felsefesinin en bilinen ve en etkin olduğuna inanılan yaşam, aşk ve şans kalp kristalleri!

Dingin ve kendisiyle barışık hayat sürmeye adayan Uzakdoğu esintileri sizlerede şans getirsin diye!

İşlem adımları
1. Önce deneyinizi gerçekleştireceğiniz bir oda seçiniz. Kristal büyürken şeffaf tasınızı hareket ettirmeyiniz.
2. Çalışma alanınızı gazete ve naylon örtü ile kapatınız.Kristal solüsyonu boyalı dır ve kristaldeki döküntüler masa veya odanın tabanını lekeleyebilir.
3. Kristalinizin gelişimini görmek için şeffaf tasın arkasına güçlü bir el feneri tutunuz.
4. Paketinizin içinden  1 adet beyaz toz,  2 adet biri küçük diğeri MF etkiketli büyük renkli toz çıkmaktadır.
5. Beyaz toz ve küçük poşetteki renkli tozu siyah kaseye boşaltın ve tamamen karıştırın. Plastik kalp kalıbını su (oda sıcaklığında) ile doldurunuz (veya elinizde ölçek mevcut ise 15 ml ) ve tozların bulunduğu siyah kaseye dökünüz. Hızlı bir şekilde bu yeni karışımı ince bir macun kıvamına gelinceye kadar karıştırınız (5-8 saniye arası). Daha sonra macun kıvamındaki bu karışımı  kalp şeklindeki kalıbımıza kalıp tamamen doluncaya kadar dökün. Karışım hızlı sertleştiğinden çabuk hareket etmelisiniz. Eğer gerekiyorsa kalp kalıbın üzerini düzgünleştirmek için karıştırma çubuğunu kullanabilirsiniz yada kalıbı sağa ve sola yavaşta bir  masanın üstünde sallayarak düzgün bir yüzey elde edebilirsiniz.
6. Karışımı(Alçıyı) 30 dk. kalıpta bekletiniz. Sonra kalıbı ters çevirip yavaşça bastırarak alçının dışarı çıkmasını sağlayınız. 2-3 gün alçıyı kuruması için bir yerde  bekletiniz.
7. Siyah kaseyi yıkayarak temizleyiniz. Karıştırma çubuğu siyah kaseye dik bir şekilde suyun seviyesini ölçmek için yerleştirilir. Daha sonra 100 C’ de kaynamış suyu siyah kaseye karıştırma çubuğu üzerindeki seviye çizgisine kadar dökünüz.
8. “MF” etiketli büyük kimyasal torbayı suyun içine dökün ve tamamen çözülene kadar karıştırma çubuğu ile yaklaşık 5 ile 10dk arası karıştırınız.
9. Doymuş karışımı yaklaşık 40 dereceye kadar (el ile dokunulabilir hale kadar)soğumaya bırakınız.
10. Kalp şeklindeki alçıyı transparan kabın dibine, alçının kavisli yüzeyi yukarı olacak şekilde yerleştiriniz. Siyah kasedeki karışımı transparan kaba dökün ve alçıyı kalıbın ortasına gelecek şekilde düzeltiniz. Transparan kalıbın kapağını kapatınız. 24 saat sonra kapağı açınız.
11. Yaklaşık 3 gün kristali büyümeye bırakınız. Kristali çıkartın ve kurumaya bırakınız. Solüsyondan oluşan kristaller nemli ortamda biraz çözülecektir. Uzun bir süre olduğu gibi kristali korumak için tırnak cilası ile veya püskürtmeli cila ile boyayınız.

 Kırmızı
Eflatun
Yeşil
Turuncu
Mavi
Sarı


Sihirli FENG SHUI Kalp Kristalleri (6 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (3)
Mükemmel (2)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
196 sipariş | 74 yorum | Yorum Detay eğlenceli
155 sipariş | 46 yorum | Yorum Detay farklı bir ürün. yapımı zor değil. talimatlara uyarsanız kendiliğinden oluşuor. ben bitirdikten sonra dışını oje ile kapladım daha saydam bir yüzey oluştu. kağıt ağırlığı olarak masamda kullanıyorum
24 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay yorum yokmu kek tarifi gibi epey karışık bir yapım tarifi var satına alan arkadaşlar yorum yazbilirlermi acaba oldumu yapabildinizmi. birde video olsa daha iyi olurdu alıp almamakta karasız kaldım