Kapat

Sihirli Jel Isıtıcı: Bel-Vücut Isıtıcı Cep Sobası


Piyasa Fiyatı :
21,90 TL

% 18 İNDİRİM

Fiyat :
17,90 TL


Sınırsız kullanımı ile bel vücudunuzda üşüyen kısımlarınızın sıcak kalmasını sağlayacak Sihirli Jel Isıtıcı: Bel-Vücut Isıtıcı Cep Sobası.

Soğuk havalarda bel ve vücudunuzu ısıtacak, özel kristalleşen yapısı ile Sihirli Jel Isıtıcı: Bel-Vücut Isıtıcı Cep Sobası.

Sihirli cep sobası soğuk günlerde içinizi ısıtacak ve asla üşümeyeceksiniz.

Aniden ve sihirli bir şekilde ısınan jel ısıtıcı oldukça kullanışlı ve pratik bir yapıya sahiptir.

Yağmurlu ve karlı soğuk kış mevsiminde yanınızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz cep sobası sayesinde soğuk havalar çok sıcak geçecek.

Dilediğiniz her zaman yanınızda, çantanızda, aracınızda, cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Jel Isıtıcılar kış aylarının vazgeçilmezi olacak

Sihirli jel ısıtıcı içerisindeki metal aksamı iki elinizle büktüğünüzde içerisindeki jel tetiklenir, kristalleşerek ısınmaya başlar ve anında sıcak olarak kullanmaya başlarsınız.

Outdoor spor ve soğuk havalarda bulunan kişilerin tercih edebileceği mükemmel bir üründür.

Ağrıyan veya üşüyen bel kısmınıza sıcak bir masaj ve rahatlatıcı etki sağlamaktadır.

Bel dışında vücudunuzun farklı yerlerinde üşüyen veya ağrı olan kısımlara rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sihirli ısıtıcıyı tekrardan kullanmak için sıcak suya atıp su ile birlikte kaynatmanız gerekmektedir , böylece tekrar tekrar sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Jel Isıtıcı Ölçüsü:

  • 38 cm x 13 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Sihirli Jel Isıtıcı: Bel-Vücut Isıtıcı Cep Sobası " gönderilecektir.jel ısıtıcı sihirli jel ısıtıcı vücut ısıtıcı bel ısıtıcı bel ısıtıcı jel vücut ısıtıcı jel


Sihirli Jel Isıtıcı: Bel-Vücut Isıtıcı Cep Sobası Yorumları Tüm Yorumlar (1)
Mükemmel (1)
100 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
4 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay bu üründen daha önce 1 tane almıstım. şimdi 2 tane daha sipariş verdim . ürün muhteşem bişey.Kullanmak icin içindeki düğmeye basın bir dakika içinde ısınıyor , yarım saat kadar sıcak kalıyor soguyunca tekrar kaynar suya atın , istediğiniz zaman kullanmak icin düğmeye tekrar basin, kendiliğinden tekrar ısınıyor . yani yüzlerce kez kullanın.