Kapat

Sihirli Jel Omuz Isıtıcı (40 x 20 cm)


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 37 İNDİRİM

Fiyat :
18,90 TL


Sihirli Jel Omuz Isıtıcı Vücudunuzda Ağrıyan Bölgelere Sıcak Pres Isınmaya İhtiyaç Duyduğunuz Her An Sizinle Pratik ve Çoklu Kullanım

Bitenekadarcılara sıcak tedavi uygulamasının tek bir ürünle gerçekleşmesine olanak sağlayan, kullanımı kolay ve pratik Sihirli Jel Omuz Isıtıcı.

Sihirli Omuz Isıtıcı şekil itibariyle omuz ve ve boyun bölgesine göre tasarlanmış olup aynı zamanda sırt, bel, bacak, kol, karın bölgesi ve ayaklar gibi ağrıyan veya üşüyen vücudunuzun diğer bölgelerine de sıcak pres ve ısınma imkanı sunar.

Yatağınızı veya yastığınızı ısıtmak için, yatağa girmeden 5-10 dk önceden yatağınıza koyarak, güvenli şekilde ısıtabilirsiniz.

Jel Omuz Isıtıcı kayak yaparken veya yürüyüşte, koşuda, montunuzun içini ısıtmak için, dağcılık, kamp ve avcılık da tulumlarınızı ısıtmak için, ağrı ve sıcak press gerektiren yerlerde, pansuman yapmak için de kullanılabilen harika bir üründür.

Sıcak tutmanız gereken bölgelerinize anında ve gerektiği yerde sıcaklık imkanı sağlamak için Sihirli Isıtıcı vazgeçilmeziniz olacak.

İçeriğinde bulundurduğu Sodyum Asetat sayesinde kesinlikle sağlığa zararlı değildir.

Herhangi bir kesilme veya yırtılma olmadığı, içindeki çip kırılmadığı sürece sihirli ısıtıcıyı tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Omuz Isıtıcı Kullanım Şekli:

  • Metal yuvarlağı iki elinizin yardımıyla çıtlatın.
  • Jel katılaşarak ısınmaya başlayacaktır.
  • Jel 55 dereceye kadar ısınacaktır.
  • Sıcaklığı 30-45 dk sonunda yavaş tavaş azalacaktır.
  • Tamamen soğuduğunda, tüm kristaller jel halini alana kadar kaynatarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Omuz Isıtıcı Paket İçeriği:

  • 1 Adet 40 x 20 cm Sihirli Jel Omuz Isıtıcı

NOT: Stok Durumuna Göre Karışık Renklerde Gönderilecektir. 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Sihirli Jel Omuz Isıtıcı" gönderilecektir.omuz ağrısı boyun ağrısı karın ağrısı bel ağrısı sırt ağrısı sihirli jel ısıtıcı


Sihirli Jel Omuz Isıtıcı (40 x 20 cm) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
197 sipariş | 112 yorum | Yorum Detay Daha 2 Gün önce avm de sordum aynısını 85tl dediler Daha önce benzerlerini kullanmıştım pratik