Kapat

Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo


Piyasa Fiyatı :
30,90 TL

% 52 İNDİRİM

Fiyat :
14,90 TL


Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo Kopuyor - Uzuyor - Zıplıyor Yaratıcılığınızı Kullanın

Bitenekadarcıların eğlencesine doyamacağı diğer oyun hamurlarına benzemeyen yaratıcılığı geliştiren Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo.

Sihirli Manyetik Hamur ile yaratıcılığınızı kullanarak istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Parçalara ayırıp sonra tekrar bir araya getirebilirisiniz.

Sihirli hamur içinde küçük manyetik parçalar olan hamur kutusundan çıkan mıknatıs ile hareket edecek görenler hayrete düşecek. Küçük lazeri sayesinde şekillerinize renk katacaksınız.

Zoyo hamurla saatlerce oynasanız da bıkmayacaksınız. Evinize gelen misafirlerinizin Manyetik Oyun Hamuru ile yaptığınız sihirlerle güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

İçinden çıkan özel mıknatısı ile yapmış olduğunuz şekilleri hareketlendirebilirsiniz. Hamurunuzu iki parçaya ayırıp araya mıknatısınızı koyduğunuzda bu parçaların bir süre sonra sihirli bir şekilde bir araya geldiğini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

Sihirli Manyetik Hamur Özel kutusunda gelecektir

Sihirli Manyetik Hamur Rengi:

  • Krem rengi

​Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo Paket İçeriği:

  • 1 adet Thinking Putty
  • 1 adet özel kutusu
  • 1 adet lazer ışığı

Sihirli Manyetik Ölçüsü:

  • 4 x 4 cm
  • 100 g

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1  Adet "Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo" gönderilecektir.oyun hamuru sihirli manyetik hamur: zoyo manyetik hamur sihirii oyun hamuru


Sihirli Manyetik Hamur: Zoyo Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!