Kapat

Silikon Bardak Kapağı

Satıcı: dnpazar

Fiyat :
27,50 TL


Faturalı Ürün

 

 

Silikon Bardak Kapağı

 
 
 
 
 

Çalışırken vazgeçemediğimiz şeylerden biri de, çay ve kahve gibi içecekler tüketmektir. Hem can sıkıntımızı alır, hem stresimizi azaltır hem de bizi keyiflendirir.

Ancak işe daldığımızda, çayımızı kahvemizi unuturuz. Haliyle buz gibi olurlar, içilmeyecek hale gelirler. Ya da yine çalışırken, iş arasında telaşla bir dirsek vurduk mu, tüm o çay ya da kahve evraklarımızın üzerine dökülüverir. Biz yerlere de akmasın diye telaşla müdahale etmeye çalışırken, etraftaki diğer eşyaları deviririz, derken çay kahve keyfi rezil olur.

Bundan sonra olmayacak. Çünkü artık Silikon Bardak Kapatıcı'mız var. Bardağımızın üzerine kapatıyoruz ve içeceğin ısısı sayesinde bardağın üzerine vakumlanıyor. Hem içeceklerimiz sıcacık, taptaze kalıyor, hem de görünmez kazalara karşı tedbirimizi almış oluyoruz.

Evde, işte her yerde kullanabileceğimiz Silikon Bardak Kapatıcı, bize sıcak içecek içmenin keyfini yaşatacak. Kapağı açmak için, üzerinde bulunan açma halkasını çekerek kapağın hava almasını sağlayın. Kapağı istediğiniz zaman kolayca açabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • Dayanıklı silikon malzemeden üretilmiştir.
  • Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.
  • Kavanozların ve konservelerin üzerinde de kullanabilirsiniz. 
  • Yiyecek ve içeceklerinizin taze ve sıcak kalmasını sağlarken, dökülme gibi kazalara karşı da korur.

Ürün Ölçüleri:

  • Çapı: 10 cm

Paket İçeriği:

  • 1 adet Silikon Bardak Kapağı
 

 Silikon Bardak Kapağı Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!