Kapat

Simline Hava Nemlendirici Kalorifer Petek Suluğu
Simline Hava Nemlendirici Kalorifer Petek Suluğu

SİMLİNE CLEAN HAVA NEMLENDİRİCİ FİLTRE


Simline Clean Niçin Üretilmiştir ?    

Basında ve Bilim çevrelerinde Kalorifer kullanımının nemin azalmasına ve havanın kurumasına neden olduğu için var olan hastalıkların kronikleşmesine neden olduğu haber olarak tartışılmaktaydı.Bu tartışmalardan yola çıkılarak SİMLİNE CLEAN Hava Nemlendirici Filitre geliştirilmiştir.

Simline clean Hava nemlendirici filitrenin Özellikleri 

- Simline Clean hava nemlendirici filitre, kaloriferlerle ısınma sonucunda oluşan kuru havayı nemlendirir. Sağlığımız açısından oluşan kuru havanın zararlarını yok eder. Odanın Nemlenmesini Sağlar

- Simline Clean hava nemlendirici filitre, odadaki toz parteküllerinin kalorifer peteklerinin üzerindeki ısıyla yanması sonucu perdelerin kirlenmesini, microelyaf teknolojisiyle üretilen ıslak filitre sayesinde is oluşmasını önler tozları hapseder ve perdeleriniz temiz kalır.

Simline Clean Hava nemlendirici filitre 3 ana bölümden oluşur.

     1- Plastik Hammadeden oluşan üst kılıf

     2- Aliminyum filitre ve microfiber bez filitre

     3- Plastik Hammadeden oluşan Su tankı ve taşıyıcı Şasi

Simline Clean Odanızdaki Kuru havayı nemlendirerek Sağlığınızı korur içindeki anti bakteriyel Islak filitre sayesinde odadaki tozları hapseder ve perdelerinizin, duvarlarınızın is olmasını önler.


Simline Hava Nemlendirici Kalorifer peteği ortamdaki kuru havayı nemlendirerek hem sizler için hem de çocuklar için daha sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olaktadır.


Simline Hava Nemlendirici Kalorifer peteği ortamdaki kuru havayı nemlendirerek hem sizler için hem de çocuklar için daha sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı olaktadır.


Kış aylarında kaloriferlerin nemi alması ve havayı kurutması özellikle çocuklarda beyin uyuşması gibi ileriye dönük ciddi hastalıklara neden olmaktadır.

Ayrıca kapalı ortamlardaki kuru havanın solunması burun ve ağızda kurumaya yol açtığı için burun, geniz, gırtlak ile bronşlarda hasara neden olmaktadır. Özellikle çocuklarda henüz damarlar tam olarak gelişmediği için önemli organların oksijensiz kalmasına neden olmaktadır.


www.entegrabilisim.com
Simline Hava Nemlendirici Kalorifer Petek Suluğu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!