Kapat
Ne Alırsan 10 TL Ne Alırsan 10 TL

Sinbo SBM-4705 Ekmek Yapma Makinesi


Fiyat :
119.90 TL


Artık Ekmeğinizi Evde Yapacaksınız Reçel ve Marmelat Yapabilme Esmer, Kepekli, Francala, Tahıllı, Pizza Hamuru, Peynir+Sarımsak, Domatesli...

Bitenekadarcılar SİNBO Ekmek yapma makineleri ile damak tadınıza uygun, hijyenik ve sağlıklı ekmekler yapabilirsiniz.

Ekmek pişirme konusunda büyük çaba göstermeniz gerekmeyecektir. Çünkü bilgisayar destekli cihaz sofistike bir yapıdadır.

Yerinize bir çok işi kendisi yapacaktır. İstediğiniz her çeşit ekmek, mamelat, reçel ve kekleri ortalama 3 saate pişirebilirsiniz.

Katkı maddesiz, naturel ve sağlıklı şekilde.

Kolay ve pratik ölçü kapları ile sadece malzemeleri koyarak el değmeden; zamanlayıcılı, sesli ikazı ile 12 farklı pişirme yapabilirsiniz.

SİNBO İstediğiniz Saatte Hazırlasın Ekmeğinizi istediğiniz saate göre programlayıp sabah ekmek kokusuyla uyanabilirsiniz.

Siz Sadece zamana karar verin SİNBO Ekmek yapma makinesi istediğiniz zamanda pişirsin.

12 programlı ekmek sihirbazı ile 750 g, 900 g ve ekmekler yapabilirsiniz. Farklı büyüklük ve özelliklere sahip bir çok çeşit ekmek yapabilirsiniz.

1 Adet Sinbo Ekmek yapma makinesi ile yapılan ekmek sadece 1,2 kWH Kvar enerji ; 0,15 YTL elektrik harcamaktadır.

Diyet yapanlar, hijyen kaygısı taşıyanlar, en önemlisi Dr talimatına uygun yemek zorunda olanlar; artık kendi ekmeğinizi 0 katkısız ve naturel yapabilir ve sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Ayrıca 1 Dilim ekmeğin sizi nasıl tok tuttuğuna inanamayacaksınız.

Reçel ve Marmelat yapabilme (Kullanma kılavuzunda detaylı anlatılmıştır)

Esmer, Kepekli, Francala, Tahıllı, Pizza Hamuru, Peynir&Sarımsak, Domatesli, Yulaflı, Beyaz sandviç, Kepekli sandviç, Muzlu ve kuruyemişli, Karışık meyveli, Çikolatalı ekmek tarifleri kullanma klavuzunda mevcuttur.

Somun büyüklüğü seçimi (750-900 g)

12 dijital program; çabuk program için hız butonu.

13 saattlik programlanabilir geciktirme zamanlayıcısı

60 dakikalık sıcak tutma fonksiyonu

Kabuk rengi seçimi (Açık, normal ve koyu)

Kapak açma düğmesi

Buhar tahliye çekmecesi

Yapışmaz yüzeyli tava ve yoğurma bıçağı

Çıkarılabilir pişirme tavası

Kaymaz ayaklar

Ölçü kabı ve kaşıkları

Kullanımı :
Üç adımda kendi ekmeğiniz yapın…
1-Malzemeleri koyun
2-Menüden programı seçin ve başlama butonuna basın
3-Ekmeğinizin yapılmasını bekleyin !
Tam otomatik (Sadece malzemeleri koyarak el değmeden pişirme)
İzleme penceresi
LCD gösterge
Enerji Tasarufu: 600kilowatt/saat
Zamanlayıcılı çalışma
Sesli ikaz
Pişme işlemi sırasında kalan zamanı gösterme
Ekstra kızarmış ekmek için kabuk ayarı mevcuttur (3 Kademeli Açık/Orta/ Koyu)
12 Farklı pişirme programı
750 gram ve 900 gram kapasiteli ekmek yapımı
Kulplu ve kolay temizlenir yapışmaz yüzeyli pişirme kabı


Teknik Özellikleri :

  • AC 230V / 50Hz / 600W
  • 2 yıl garantili


1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz renkten 1 Adet "Sinbo SBM-4705 Ekmek Yapma Makinesi" gönderilecektir.sinbo sinbo ekmek yapma makinesi sinbo sbm 4705 ekmek yapma makinesi


Beyaz
Krem


Sinbo SBM-4705 Ekmek Yapma Makinesi Yorumları Tüm Yorumlar (4)
0 sipariş | 0 yorum | Yorum Detay guzel bir makina
22 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay Herkes Fırıncı olabilir :) İnternet'ten aldım yaklaşık 4 sene oldu. özellikle sinbo markasından olduğu için yazıyorum içime sine sine 4 sene kullandım ve hala kullanıyorum. geçen yatıya gelen misafirlerimize sabah kahvaltısında eşimin sevdiği cevizli ekmekten hazırladım sofrada neredeyse kavga çıkıyordu Allah'tan yedekte vardı iki tane yapmıştım. bir ekmeklik tarifi artık el alışkanlığı ile yapıyorum. tek dikkat edilecek nokta var mayanızın taze olması yoksa ekmeğiniz güzel olmuyor. kesinlikle maya taze oldu mu lezzetine varamazsınız emin olun. evde çocuklar bile yapıyorlar. en azından neyi nasıl yapıp yediğinizi biliyorsunuz. en hassas nokta da bu değil mi zaten. tarif kitapçığındaki keki bile yaptım çok enfesti.
25 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay rica ürünün beyaz olanının yeniden satışa çıkmasını rica ediyoruz ;)
19 sipariş | 3 yorum | Yorum Detay Artık ekmek satın almayacaksınız Ürünü yaklaşık 1 senedir kullanıyoruz. Büyük marketlerden 10 kg'lık çok tahıllı un satın alıp evde ekmeğimizi kendimiz yapıyoruz. Diğer pahalı markalardan farkı ölçülerinin çok basit oluşu. İçerisinden 1 bardak ve 1 ölçü kaşığı çıkıyor. Ekmek tarifi ise 750 gr için şu şekilde 1+1/8 (bardağın üzerinde gösteriyor) bardak su, 1 büyük kaşık şeker, 1 küçük kaşık tuz(biz koymuyoruz), 3 bardak un, 1 büyük kaşık yağ ve 2 küçük kaşık kuru maya. Yaklaşık 3 saatte mis gibi ekmeğiniz hazır. Diğer pahalı markalarda gr ile tarif veriliyor ve bu sebepten dolayı bir adet tartıya ihtiyacınız oluyor. Bunda ise anlattığım kadar basit. Ayrıca zamanlayıcısı var. Sabah ekmek kokusu ile uyanmak çok güzel oluyor.

Son olarak eve aldığım güç ölçer ile test ettim. İlk yarım saat aralıklarla karıştırıyor (80 watt) sonra hamuru dinendiriyor (5 watt) sonra tekrar karıştırıyor ve en sonunda pişiriyor. En çok pişirme süresinde elektrik harcıyor. Oda 600watt civarı.