Kapat

Elektrikli Kıyma Makinesi: Sinbo SHB-3083


Piyasa Fiyatı :
139,90 TL

% 7 İNDİRİM

Fiyat :
129,90 TL


Sinbo SHB-3083 Kıyma Makinesi Güçlü Motor Özelliği Kayma Önleyici Kauçuk Ayak 3 Farklı Fonksiyonda Kıyma Yapma

Bitenekeadar yaklaşan Kurban Bayramı'ndan sonra en çok ihtiyacınız olan ürünü size sunuyor Elektrikli Kıyma Makinesi: Sinbo SHB-3083.

Kurban bayramının klasiği olan kurban etlerinin kasaplardan kıyma yapılarak buzluğa kaldırılmasının sonucunda kıymanın tazeliğinin bozulma riski ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden etleri dilediğiniz zaman saniyeler içerisinde kıymaya dönüştürebileceğiniz elektrikli kıyma makinesi.

Sinbo SHB-3083 Kıyma makinesi, yüksek kalite çelik kesici ve üç farklı öğütücü bıçağı ile kıymanın kalınlığını ayarlayabilen ve kolay temizlenen gövdesi ile hayatınızı kolaylaştırır. 

Güçlü motoru sayesinde en iyi performansla kıyma öğütme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kalın, orta, ince kıyıcı kesme plakaları sayesinde 3 Farklı modda kıyma yapabilirsiniz.

Üstelik paket içerisinde yer alan sucuk yapma aparatı yer almaktadır. Bu aparat ile tüm sucuk malzemelerini karıştırarak makineden geçerek zahmetsizce doldurum yaparak ev temizliği ve hijyeni ile sağlıklı sucuklar yapabilirsiniz.

Ayrıca paket içersinde yer alan içli köfte aparatları ile saniyeler içersinde içli köfelerinizi hazırlayarak doldurabilirsiniz.

Kıyma makinesinde yer alan et doğrayan bıçaklar yüksek kalitede Paslanmaz yapıdadır en ayrıntılı şekilde kıyma işlemini gerçekleştirebilir.

Elektrikli kıyma cihazı alt bölümünde yer alan kayma önleyici Kauçuk Ayakları ile yere sabitlenir ve daha ergonomik bir kullanım sunar.

Kolay sökülebilen kapağı bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Aşırı yüklenme önleyici devre kesici, elektrik dalgalanmalarında ürünün bozulmasını önler.

Sinbo SHB-3083 Kıyma makinesi, sert ve dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. 

Kıyma Makinesi Özellikleri  (Sinbo SHB-3083):

  • İki yönlü Çalışma fonksiyonu
  • 1 Dakikada tam 2 kg et çekebilme kapasitesi
  • Çalışma anında çevre dostudur, düşük gürültü seviyesi
  • Yüksek kalitede paslanmaz çelik bıçaklar
  • Kullanım sonrası kolay temizleme imkanı
  • Bulunduğu yerde hareket önleyici, kaydırmaz kauçuk ayaklar
  • Aksesuarlar, 3 Farklı kesme bıçağı (3mm, 5mm, 7mm,) , Sucuk yapma aparatı, içli köfte aparatı
  • Max 1500 w

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet " Sinbo SHB-3083 Kıyma Makinesi " gönderilecektir. sinbo sinbo kıyma makinesi kıyma makinesi sinbo shb-3083 kıyma makinesi sinbo shb-3083 elektrikli kıyma makinesi


Elektrikli Kıyma Makinesi: Sinbo SHB-3083 Yorumları Tüm Yorumlar (2)
Mükemmel (1)
50 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
50 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
3 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay çok teşekkür ederim hızlı gönderi için.ürün gayet iyi 30 kg dana etini kısa bir sürede istediğim büyüklükte kıydı,köfte aparatı ve biçağı mükemmel hiç elde ezmeden yoğurmadan makinada hazir olarak çıkıyor,,,,ürün özellikleri dogru şekilde yazılmış sitenize..bayramınızı kutlar saygılar
7 sipariş | 13 yorum | Yorum Detay sinbo deyipte geçmeyin harika bir makine, arızalandı mı onuda dert etmeyin hemen çagır kargoyu ücretsiz tamir edep getirsinler daha ne itersin ki bu hızmet kasapta bile yok