Kapat

Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi


Piyasa Fiyatı :
89,90 TL

% 13 İNDİRİM

Fiyat :
77,90 TL


Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi İster Evinizde İsterseniz Ofisinizde Dikey ve El Süpürgesi Olarak Kullanılabilir

Bitenekadarcılara iki türlü kullanım imkanı sunan Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi, koltuk, kanepe ya da ulaşılması zor alanları rahatlıkla temizliyor.

800W'lık üstün motorundan faydalanabilir evinizin genel temizliğini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Halılarınızı derinlemesine temizleyen ürünü, süpürücü başlıkta bulunan tekerler kolay manevra kabiliyeti sunar farklı zeminlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İsterseniz evinizde isterseniz ofisinizde kullanabileceğiniz süpürge toz torbası gerektirmez, hızlı ve etkili bir kullanım sunar.

Ürünün içerisinde bulunan bez filtreyi yıkayarak tekrar tekrar kullanabilir ve tıkanmayan bez filtre üstün performans sağlar.

İhtiyaç halinde bez filtreyi çıkararak yıkayabilir tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Şeffaf toz haznesi, kolaylıkla izlenebilir böylece doluluk durumunu hazneyi çıkarmadan kontrol edebilirsiniz.

5 metre kablo uzunluğu temizlik sırasında kolay hareket etmenizi sağlayacak. İşiniz bittiğinde cihazı saklamayı kolaylaştırmak için güç kablosunun kablo sarma bölümüne sarabilirsiniz.

Üstelik Sinbo Markası 2011 Avrupa Kalite Ödülü sahip

Sinbo 800 W Elektrik Süpürgesi ile artık temizlik yapmak çok daha kolay. 2 ürün bir arada (Dikey Süpürge ve el süpürgesi olarak kullanabilme imkanı)

Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi Özellikleri:

  • 5 Metre Kablo Uzunluğu
  • Temizliği Kolay

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi" gönderilecektir.sinbo sinbo elektrikli süpürge sinbo baston tipi süpürge sinbo svc-3463 süpürge sinbo elektrik süpürgesi


Sinbo SVC-3463 Baston Tipi Elektrik Süpürgesi Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!