Kapat

Sinema-Film Makinesi Müzik Kutusu


Piyasa Fiyatı :
41,90 TL

% 26 İNDİRİM

Fiyat :
30,90 TL


Sinema severlere özel olarak tasarlanmış, görsel şıklığı yanında müzik eşliğinde güzel bir dekoratif hava da katan Sinema-Film Makinesi Müzik Kutusu.

Film izlemeyi sevenler için film makineleri dekoratif bir süs eşyası olarak karşınızda... Sinema-Film Makinesi Müzik Kutusu dekoratif bir şıklık ve müzikli yapısı ile bitenekadar.com 'da.

Sinema meraklılıkarına özel üretilmiş film makinesi müzik kutusu modelini çalışma masalarınızda, evinizde veya ofiste rahatlıkla bulundurabilirsiniz.

Dinlendirici müzikli yapısı ile huzur verici bir ortam oluşturan müzik kutusu dekoratif şıklıkta bir hava sağlamaktadır.

Nostaljik ve dekoratif özelliğinin yanı sıra sinema müzik kutusu çok fonksiyonlu ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Dekoratif bir şıklık sağladığı gibi aynı zamanda müzik de çalabilmektedir. Ayrıca takı, aksesuar, anahtar vb. eşyalarınızı mini raf kısmına koyabilirsiniz.

Yan tarafında yer alan kurma kolunu çevirdiğinizde, müzikle birlikte sinema şeritleri de hareket etmeye başlamaktadır. İzlemeye ve dinlemeye asla doyamayacağınız Film Makinesi Tasarımlı Müzik Kutusu ofisteki çalışma masanızda keyifle sergilemek isteyeceğiniz bir ürün! 

Nostaljik ürünlerden hoşlanan sevdiklerinize veya odasında sinema ile alakalı dekoratif ürünler bulundurmak isteyen dostlarınıza en güzel hediye seçeneği Nostaljik Film Makinesi Tasarımlı Müzik Kutusu olacaktır.

Birebir orijinal Film Makinesi şeklinde tasarlanmış olan bu müzik kutusu, alt kısmında yer alan kurma kolunu çevirmeniz halinde rahatlatıcı müzikler çalmaya başlıyor. Hem şık, hem nostaljik, hem de dekoratif bir hediye alternatifi olan Sinema Film Makinesi Tasarımlı Müzik Kutusu işte karşınızda.

Film Makinesi Müzik Kutusu Özellikleri:

  • Gerçek bir Sinema Film Projektör Cihazı ile birebir kopya şeklinde tasarlanmıştır. 
  • Çalıştırmak için, alt kısmındaki yer alan kurma kolunu çevirerek müzik kutusunu kurabilirsiniz. Müzik kutusu çalmaya başladığında yan tarafındaki sinema şeritleri de hareket eder ve rahatlatıcı müziği çalmaya başlar. 
  • Ürün sipariş vermeniz halinde şık tasarımlı kutusunda gönderilmektedir.
  • Yan tarafında aynalı kapağı bulunmaktadır.

Müzik Kutusu Ölçüsü:

  • 21 cm x 16 cm x 6.5 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " Sinema-Film Makinesi Müzik Kutusu " gönderilecektir.müzik kutusu dekoratif müzik kutusu film makinesi müzik kutusu


Sinema-Film Makinesi Müzik Kutusu Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!