Kapat

Sıvı Tahliye Kanallı Multimedia Kablosuz Klavye-Mouse Seti


Fiyat :
37.40 TL


Özel Tasarım Oyun Klavyesi EVEREST KM-3810

Bitenekadarcıların oyun keyfini arttırabilecek çok özel tasarlanmış Kablosuz klavye ve mouse seti!

Üstelik sakarlık da serbest çünkü bu klavyenin sıvı dökülmesi ihtimaline karşı, sıvı tahliye kanalı var!

 

EVEREST KM-3810 Multimedia Kablosuz Klavye Mouse Set (OYUN KLAVYESİ)
(Sıvı Dökülmesi İhtimaline Karşı, Sıvı Tahliye Kanalı)

Klavye:   
- 2.4GHz kablosuz teknoloji, güvenilir bağlantı;
- Düşük güç tüketimi;
- Şık kısayol tuşları her iki multimedya ve ofis uygulamalarını destekler
- Ergonomik tasarım ve uzun süre yazılım için büyük avuç desteği
- Kahve, meyve suyu, su gibi sıvı dökülme kazalarını engellemek için Dökülmeye karşı dayanıklı
- Tesadüfi basmalara engel olmak için kilit tuş arası

Fare:   
- 2.4GHz kablosuz teknoloji, güvenilir bağlantı;
- Düşük güç tüketimi;
- 5 düğme, kusursuz ve şık;
- Her iki sağ ve sol el kullanıcıları için Uygun
- 5D kusursuz optik fare
- 500DPI ila 1000DPI’den çözünürlük otomatik ayarlanır
- internet Forward, Backward tusları
- Vista hazır

Kargo Fiyatı Değişmeden Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  2
Bu ürün kargoya 26 Mayıs 2008 Pazartesi günü verilecektir. Sıvı Tahliye Kanallı Multimedia Kablosuz Klavye-Mouse Seti Yorumları Tüm Yorumlar (10)
2 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay ne yazcam ki bilmiom ne dicem=)
0 sipariş | 7 yorum | Yorum Detay atmasyon eleştiriciler... Arkadaşlar malesef hepimiz bir şeyi incelemeden ne oldugunu bilmeden atmasyon eleştiriyoruz. Bu klavyeyi ben geçen hafta gördüm demiş maralis. Hadi gözün görmedi burnunun deliğidemi görmedi derler ya... Arkadaş geçen günki ürün kabloluydu. Bu ise wıreless yani anlaman için söyleyim yani kablosuz.... Gerçi sen bilirsin bunun arasındaki farkı ama dikkat etmediğini düşünüyorum. Saat 12 meselesine de gelince bence bu BK nın çalışma prensibi. hergün tek ürün koyuyorlar. buda bir prensip. ben prensipsiz ve sattığı malın arkasında olmayan üçüncü sınıf internet siteleri ile uğraşmaktansa, prensipleri olan müşterinin karşısında değil yanında olan satıcıyı tercih ederim. Bu nedenlede BK yı gerçekten çok begeniyorum. Ve hergün saat 11:59 da merakla ne satılacağını bekliyorum.
50 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay medeni fikirler Sayın Dikmen ,
Seni hiç yanlış anlamıyorum, eminim ki diğer arkadaşlarda sen ne diyorsan onu anlıyoruz. Ve bu çok hoşuma gidiyor bilmeni isterim. Sonuçta amacımız ilginç, değişik, kullanışlı ürünleri almak, daha sonra soruncuzca teslimini beklemek, arıza,eksiklik vb durumlarda müşteri hizmetlerinin yanımızda olmasını istemek. Yani verdiğimiz paranın tam karşılığını almak. Bunun için bizlerin buradaki şahsi düşünceleri siteye yön çizecektir, sonuçta müşteri odaklılık en önemli göstergedir. Bu nedenle yazdıklarımızın kaale alındığına eminim. Seninle burada ürün ve sitenin davranışları konusunda medeni bir şekilde yazışmak harika. İyiki varsın, beyin cimnastiği işte böyle birşey:)))
433 sipariş | 406 yorum | Yorum Detay :) @salloz arkadaşım emin ol ben de o açıklamaları okudum :) Benim yukarıda anlatmaya çalıştığım "bitenekadar" kelimesine o kadar takılmaması gerektiği ve şu anda uygulanan yöntemin daha mantıklı olduğu yönündeydi.

Onun haricinde
"'Üzgünüz ürünün satışı bitenekadar'dı ve bitti '
cümlesini bir de şöyle okuyun isterseniz :)

'Üzgünüz, ürünün satışı (biz satışı bitirenekadardı) ve bitti'

Yani kısacası "Bitenekadar" kelimesinde herhangi bir problem görmüyorum, sadece satış politikası değiştiyse "Diğer yazdığınız açıklama kısmında ufak bir edit" olayı çözümleyecektir diye düşünüyorum :)

Bunun haricinde, eğer sitenin ilk açılış tarihinde günlerce aynı ürünün durması sonucunda gelen yorumları da okursanız neden 1 ürünün günlerce durmaması gerektiği kısmında sanırım "Bitenekadar" yöneticileri ile hemfikir olabilirsiniz :)

Bunun haricinde, ben ürün satımında bir ürünün fiyatının uygun olup olmadığı, sitenin müşteri hizmetlerinin kalitesi ve ürünlere bakarım ve bakılması gereken kısımda budur. Yoksa site başka bir şekilde yayın hayatına başlamış sonra "Daha mantıklı bir şekile dönüşmüş" ise yine bunu sitenin "+" puan hanesine yazarım ve orada yazan "eski" açıklamaya da pek takılmam.

Açıkçası ben hergün gelen yeni ürünleri takip ediyorum ve en çok alışveriş yaptığım fırsat sitesi de burası. Aynı ürünün 3 gün duruyor olması açıkçası alışveriş oranını düşürmekten öteye gitmez bana göre :)

Not: Bu arada yazdıklarımı sadece "düşüncelerim" olarak yazıyorum, yoksa laf yarıştırma gibi bir gayretim yok, yanlış anlaşılmasın lütfen :)

Edit: Şimdi düşündüm de aslında 2-3 günde bir ürün değişse de biz daha az şey alsak da paramız cebimizde kalsa daha iyi olur :) Bu ay fena açıldık :)
50 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay üzgünüm 'Üzgünüz ürünün satışı bitenekadar'dı ve bitti '
diye yazmazlardı o zaman değil mi?:))

Ayrıca BK 'nın kendi açıklamasından okuyalım isterseniz;


Ürün Ne Zaman biter?
bitenkadar.com da ürün hiç bitmez. Bir ürün gider yeni bir ürün gelir. Ancak satıştaki ürünlerin satışta kalma süreleri konusunda herhangi bir uygulama yoktur. Satışta kalma süresi stoğun bitişi ile ilgilidir ve bu 1 dakika da olabilir, 1 saat de, 1 gün de, 1 hafta da. 365 gün 24 saat ürün satışına devam edilir.

Ama dikkatlerden kaçmadığı gibi , ürünler büyük bir tesadüf eseri saat 12 de bitiyor, ilginç değil mi?:)))