Kapat

Slim N Lift Bayanlar İçin Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse


Piyasa Fiyatı :
16,90 TL

% 41 İNDİRİM

Fiyat :
9,90 TL


Slim N Lift Bayanlar İçin Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse Daha Yuvarlak Daha Seksi ve Daha Güzel Hatlara Sahip Olmanıza Yardımcı Olur Anında 2-3 Beden İncelin

Bitenekadarcı bayanlar için özel olarak tasarlanan Slim N Lift Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse ile saniyeler içerisinde bir kaç beden küçülecek, dışarıdan bakıldığında doğal, daha estetik ve şık bir görünüme sahip olabileceksiniz. 

Özellikle kalça ve göbek bölümündeki problemli bölgeleri hedefleyen tasarımı sayesinde fazla kilolarınızı saklamak sizin için artık problem olmaktan çıkıyor.

Günlük kıyafetlerinizin içerisine giyeceğiniz Slim N Lift Kalça ve Göbek Toplayıcı Korsenin ince ve vücudu tam saran yapısı sayesinde hareket imkanınız da sınırlanmaz.

Slim N lift inceltici Korse ile istediğiniz ölçülere kavuşmak sadece saniyelerinizi alır.

Slim N lift inceltici Korse vücudunuzu sıkıca sararak daha yuvarlak daha seksi ve daha güzel hatlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Dışarıdan bakıldığında kesinlikle farkedilmeyecek, ve kimse siz söylemediğiniz taktirde sizin bu hoş görünümünüzün sırrınızı bilmeyecek.

icgiyimozel.com

Türkiye'nin en önde gelen iç giyim markalarını ayağınıza getiren ve hiçbir yerde bulamayacağınız özel fırsatları sizlere sunan icgiyimozel.com sitemizden benzersiz Kış Fırsatları nı inceleyebilirsiniz ! 
http://www.icgiyimozel.com

Göğüs altından başlayan ve dizlerin tam üzerine kadar vücudunuzu saran Slim N lift inceltici Korse vücudunuzun taşma yapmaması için gerektiği şekilde ve ölçülerde üretilmiştir.

Slim N lift inceltici korse esnek yapısı ile istediğiniz hareketi rahatlıkla yapma özgürlüğü sunar ve iz yapmaz. Dışarıdan bakınca doğal bir zayıflık görüntüsü verir. 

Slim N Lift Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse için beden seçimi yaparken giydiğiniz t-shirt bedenini yada biraz daha ince görünmek için bir alt ölçüyü de seçebilirsiniz.


Slim N Lift Bayanlar İçin Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse Özellikleri :

 • 2-3 bedene kadar ince görünmenizi sağlar.
 • Üst kısmında dantel işlemesi ile çok zarif görünümlüdür.
 • Şeffaf bantlar sayesinde aşağı kayarak toparlanmaz.
 • Vücudunuzdaki problemli bölgeleri hedefler ve şekillendirir.
 • İnce kumaşı nedeniyle çok hafiftir, hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz.
 • Giysilerinizin altından belli olmaz, iz yapmaz.
 • Renk: Ten Rengi - Siyah (Karışık renklerde gönderilecektir.)

Slim N Lift Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse Ölçüleri :

 • Medium 
 • Large
 • XLarge
 • XXL

1 Adet sipariş vermeniz durumunda seçmiş olduğunuz modelden 1 Adet "Slim N Lift Bayanlar İçin Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse" gönderilecektir.korse slim n lift kalça ve göbek toparlayıcı korse bayan korsesi


Medium
Large
XLarge
XXLarge


Slim N Lift Bayanlar İçin Kalça ve Göbek Toplayıcı Korse Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!