Kapat

Slime Yap: Oyna-Eğlen-Öğren Seti


Piyasa Fiyatı :
49,90 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
39,90 TL


Büyük küçük herkesin eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak ve 12 ayrı parçadan oluşan Slime Yap: Oyna-Eğlen-Öğren Seti.

4 farklı formülü ile eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için son zamanların en stres atıcı ve eğlenceli ürünü olan Slime Yap: Oyna-Eğlen-Öğren Seti.

Başta çocuklarınızın bilimsel yönlerini geliştiren yapısı ile minik bilim adamları yetiştirmede yardımcı olaca Slime Yap çocuklar dışında yetişkinlerinde eğlenerek oynadıkları bir ürün haline gelmiştir :)

Slime hiçbir leke, koku, nem bırakmadan kolayca her türlü yüzeyden çıkartılabilir.

Evde, okulda, sokakta SlimeYap™ ile eğlence her yerde.

Toplamda 12 ayrı parça ve 4 farklı özel tarifi ile çocuklarınıza değişik bir etkinlik deneyimi sunacak.

SlimeYap Özellikleri:

 • Slime PVA Nedir?

Slime PVA su bazlı olduğundan çevre ve insan sağlığı açısından zararlı olmayan, en yaygın kullanılan yapıştırıcılardan biridir. Slime PVA hazırlayacağınız Slime'lara kıvamını veren, özellikle ilk okul döneminde çocukların en sık kullandıkları yapıştırıcı ürünüdür. Genellikle renksiz olarak proje ödevlerinde kullanılan PVA; SlimeYap™ setine özel olarak gıda boyası ile renklendirilmiştir. 3 farklı renk olarak hazırlanmış olan Slime PVA ile tasarlayacağınız slime'lar rengarenk... Dilediğiniz renk karışımlarını kendiniz oluşturarak "size özel" renkler de yaratabilirsiniz.
 

 • Guargum

Guargum bir çeşit bakla tohumundan elde edilen bir besin kaynağıdır. Unlu mamüllerde, kıvam arttırıcı ve hacim arttırıcı olarak kullanılır. Hızlı erimenin önlenmesi ve kremimsi yapı oluşturma özelliği ile dondurmalarda, serbest suyu emme ve dağılmayı önleme özelliği ile etlerde, sosis, sos ve çeşnilerde, içecek üretiminde; limonata, aromalı içecekler, toz karışımlarında kullanılır.
Guargum ile hazırlayacağınız özel bir slime olduğunu biliyor muydunuz? Diğer slime çeşitlerinden daha farklı olan bu slime'la şeffaf formunda oynayabileceğiniz gibi gıda boyası ile dilediğiniz rengi verebilirsiniz.Guargum ile hazırlanan slime durdukça soğur. Sanki ıslakmış gibi bir his yaratan Guargum ile slime yapmak çok keyifli olacak.
 

 • Gliserin

Gliserinin günümüzde bilinen yaklaşık 1500 farklı kullanımı bulunmaktadır. Bir çeşit çeker olduğu söylenebilir. Nem tutma ve tatlandırıcı özelliği ile binlerce farklı gıda ürününde, eczacılıkta, kozmetikte, saç bakımında, küf ve mürekkep gibi zor lekelerin çıkartılmasında kullanılır.
Gliserin yapacağınız Slime'ların ellerinize yapışmasını önler. Birkaç damla Gliserin ile zenginleştirilmiş bir slime yumuşacık hissi ile farklı bir keyif sunar.
 

 • Sodyum Tetraborat Çözeltisi

Sodyum Tetraborat; su, oksijen ve bordan oluşan doğal bir tür mineraldir. Doğal dezenfektan olarak evlerde kullanılır. Kozmetik, inşaat, deterjan, enerji sektörü, bulaşık makinası ve çamaşır makinasında güvenle kullanılmaktadır.
Sodyum Tetraborat birçok kullanım alanı olan Sodyum Tetraborat, bir kıvam arttırıcıdır. Yani yapacağınız slime'lara kıvam verecek olan asıl etken Sodyum Tetraborat 'tır. Sodyum Tetraborat; SlimeYap™ Seti için özel olarak doğru oranlarda çözelti olarak hazırlanmıştır. Slime'larınıza birkaç damla Sodyum Tetraborat çözeltisi damlatmanız ve karışıma iyice yedirmeniz yeterlidir. Sıvımsı bir Slime için daha az, sert bir slime için daha fazla Sodyum Tetraborat Çözeltisi yeterlidir.
 

 • Saklama Kabı 

Hazırladığınız Slime'ları saklamak istersiniz diye düşündük, her renk Slime için o renge özel üç ayrı saklama kabını kırmızı, yeşil ve mavi kapaklarla SlimeYap™ Setinin içine ekledik. Slime'larınızı bugün yapın, kutuda saklayın, sonra tekrar oynayın!
Her renk için özel kapak düşünerek hazırladığımız sarı kutularımıza saklayacağınız Slime'larınızı yanınıza alıp; okula, arkadaşa veya tatile dilediğiniz yere götürebilirsiniz!
 

 • Karıştırıcı 

Slime'ları yaparken en önemli şey iyice karıştırmak. Bunun için SlimeYap™ Setinin içine 3 adet karıştırıcı ahşap çubuk ekledik. Güzelce karıştırın, keyifle oynayın!
Slime'larınızı yaparken kendi kutularının içerisinde karıştırmak isteyebileceğinizi düşünerek her bir renk için ayrı kullanım imkanı sağlayacak ahşap karıştırma çubukları sizlere Slime'larınızı en iyi şekilde karıştırma imkanı verecek.

Slime Yap: Oyna-Eğlen-Öğren Seti​ İçeriği:

 • Kırmızı Slime PVA (Gıda boyası ile renklendirilmiştir.)
 • Yeşil Slime PVA (Gıda boyası ile renklendirilmiştir.)
 • Mavi Slime PVA (Gıda boyası ile renklendirilmiştir.)
 • Kıvam Arttırıcı Sodyum Tetraborat Çözeltisi (Non- Toxic)
 • Guargum (Gıdaya uygun)
 • Gliserin (Gıdaya uygun)
 • 3 adet Kapaklı Saklama Kabı
 • 3 adet Karıştırıcı Çubuk


slime slime yap 12 parça slime oyna eğlen öğren seti


Slime Yap: Oyna-Eğlen-Öğren Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!