Kapat

Snopy SG-206 PC Gameport Kablosuz Gamepad


Piyasa Fiyatı :
44,90 TL

% 24 İNDİRİM

Fiyat :
33,90 TL


Snopy SG-206 PC Gameport Kablosuz Gamepad Hızınıza Hız Katacak Opsiyonel 18 Tuş Kablosuz 15 m' ye Kadar Algılama Özelliği Çift Dual Shock Özelliği ile Ekrandaki Hareketi Gerçek Gibi Hissedin

Bitenekadarcıların evlerinde ki rahatlığından ödün vermeden oyunlarını en iyi şekilde oynamalarını sağlayan Snopy SG-206 PC Gameport Kablosuz Gamepad.

Aksiyon, macera, futbol, araba yarışı, dövüş.. Snopy SG-206 tüm oyunlarda zafere götüren yeni yardımcınız olsun.

Ergonomik yapısı, esnek dokusu ile kullanımı kolay ve rahattır. Çarpmalar, düşüşler, patlamalar ve sarsıntılarda farklı şiddetlerde titreşim bildirimleriyle oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Snopy SG-206 joypad üzerinde bulunan dahili çift titreşim motorları oyunlarda görünen çeşitli durumları eşleştirir, bunlara göre çeşitli titreşim şiddeti uygulayabilir. Duruma bağlı olarak şiddeti farklılaşan titreşim hareketleriyle oyunu daha gerçekçi ve daha heyecanlı kılar.

Hızlı yön değişikliklerine hemen yanıt verebilen dört eksenli D-pad tuş takımı ve birbirinden bağımsız programlanabilir ergonomik tuşlar ile tüm oyunlarda hakimiyet sizde olsun.

Yumuşak plastik dokusuyla ergonomik yapıdaki Snopy SG-206in kolları, avcunuzun tam kavraması için tasarlanmıştır. Bu yapısıyla oyununuzu saatlerce oynasanız bile rahatsızlık duymazsınız. Şık ve akıllı tasarımı ve kablosuz kullanım özgürlüğüyle daha çok manevra kabiliyeti..

Birçok sistemle uyumlu çalışabilen kurulumu kolay Snopy SG-206 nin tuş takımının orijinal ayarlarına alışkın değilseniz programlanabilir tuşlar ile joypadinizi kişiselleştirmek sizin elinizde. Kontrolü istediğiniz kombinasyonla ele alabilir, zafere giden yolda basamaklarınızı kendiniz kumanda edebilirsiniz.

Snopy SG-206 Özellikleri:

  • Harici pil 1Adet AAA pil ile çalışmaktadır
  • Kablosuz oyun konsolu ve uzun mesafe yayın (15 metreye kadar).
  • Mühendislik harikası tasarımı sayesinde şık ve rahat kullnım.
  • Dahili LED iyi bir görsel efek sunmaktadır.
  • Mini kablosuz oyun konsolu.
  • Oyunu daha gerçekçi kılması için çift titreşim motoru.
  • Tuş Sayısı: 18
  • Bağlantı Desteği: PC/USB Wireless


gamepad kablosuz oyun kolu joypad joystick snopy sg-206


Snopy SG-206 PC Gameport Kablosuz Gamepad Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!