Soapville Bitkisel Sabunlar (18 Model)


Piyasa Fiyatı :
6,12 TL

% 20 İNDİRİM

Fiyat :
4,90 TL


Bu fırsatlar ilginizi çekebilir:

Doğanın Gücünü Vücudunuzda Hissedin Birbiriden Farklı 18 Model

Bitenekadarcılar doğanın gücünü vücudunda hissetsin diye Saopville Bitkisel Sabunlar.

Doğada yetişen nane, kekik, ısırgan, defne, lavanta gibi bitkilerden elde edilen yağlarla takviye edilip, palmiye yağı, hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı bitkisellerinin karışımı ile yapılan soapville bitkisel sabunları, yapımı esnasında açığa çıkan gliserininde sabun içerisinde bırakılmasıyla yumuşak ve nemli bir kullanıma sahiptir.
 
Ürün fortföyünde bulundurduğu 18 çeşit farklı renk, koku ve özellikteki bitkisel soapville sabunları ile deterjan ve soğuk gibi çeşitli etkenlerden dolayı tahriş olmuş cildinizi korumaya almakta geç kalmayın.
 
Antibakteriyel ve güçlü bir mikrop kırıcı olan biberiye, vücut parazitleri ve mantara karşı etkili bir ürün olan defne, ciltlerdeki yağlanmanın giderilmesinde ve akneli ciltlerde tedavi edici özelliği olan kükürt, derinin korunmasında ve yeniden yapılanmasında kuvvetli bir aracı olan üzüm çekirdeği, sesülit tedavisinde birebir sonuç veren yosun, varisleri rahatlatmada etkin bir çözüm sunan kekik, saç dökülmesine engel olup saçlara canlılık ve parlaklık veren menekşe.
 
Birbirinden farklı 18 modelden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 
Dikkat : Paketi açılmış, kullanılmış sabunlar iade alınamamaktadır.
 
Paket İçeriği :
 
1 Adet Saopville Bitkisel Sabun
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet Saopville Bitkisel Sabun gönderilecektir.


Biberiye Sabunu

Antibakteriyel ve güçlü bSALÇA YAPMA MAKİNESİir mikrop kırıcı olup cilt problemlerinde son derece yararlıdır. Ayrıca saç köklerini güçlendirdiğinden saç dökülmesini azaltır. Çabuk kırılan, cansız, mat ve yavaş uzayan saçlar için ideal bir çözümdür.

Üzüm Çekirdeği Sabunu

Cildi kurutmadan nem dengesini sağlayabilen hassas ve akneli ciltler için uygundur. Antioksidan özelliği ile kimyasal zehir atıklarını temizleyebilmekte vve toksinleri temizleyerek cilde canlı ve taze vir görünüm verebilmektedir.

Karanfil Sabunu

Cilt sarkmasını ve kırışmasını önler, ergemnlik sivilcelerine ve cilt çatlaklarına karşı etklidir. Kuru ve hassas ciltler için önerilir ayrıca metabolizmyı düzenler. Antiseptik ve antibakteriyel etkileri bulunmaktadır.

Papatya Sabunu

Yumuşatıcı, gözenekleri açıcı, kaşıntı giderici, rahatlatıcı özelliklere sahiptir. Bebeklerin hassas ciltlerinde oluşan pişilerin önlenmesinde, yüz temizliğinde, deri iltihabı ve çiziklerde kullanılabilir.

Menekşe Sabunu

İçerdiği menekşe yağı mikrop kırıcı bir özellik taşımakla beraber saç dökülmesine ve saç kırıklarınada iyi gelir. Özellikle kuru saçlar ve ciltler için nemlendirme kabileyeti yüksek olup saç bakımı için mükemmel bir üründür.

Limon Sabunu

Yağlı ciltler için ideal bir temizleyicidir. Cildi sıkılaştırıcı bir etkisi vardır. Yüzdeki siyah nokta ve sivilcelere karşı en ideal sabundur.Limon sabunu köpüğü ile yapılacak friksiyon, el ve ayak nasırlarında etkili, yüz çillerinde de faydalıdır.

Lavanta Sabunu

 

Serinletici etkisi olan lavanta sinirliliğin, uykusuzluğun ve depresyonun azalmasına yardımcı olmaktadır. Bedeni rahatlatır, yanıklara ve sivilcelere iyi gelir saçlara canlılık kazandırır. Bileşimindeki kavanta yağı ve çiçeği vücut kokularının giderilmesine yardımcı olur.
Nane Sabunu

Serinletici ve yatıştırıcı özellikleri ile bilinir, C vitamini içeren nanenin canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisi vardır, akne ve siyah noktalı bir cilt için doğal bir koruma sağlar. Cildinizdeki pürüzlerin ortadan kalkmasına yardımcıdır ve tüm cilt tiplerini hassasça temizler.

Kükürt Sabunu

Özellikle çok yağlı ciltlerde yağlanmanın giderilmesinde ve uyuz hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Kurutucu, antiseptik ve antibakteriyel özelliği ile sivilce ve yağlanmaya sebep olan yağ salgısını azaltarak cilde ve saç köklerine mikroorganizmaların yerleşmesini engeller.

Defne Sabunu

Saç dökülmesi ve kepeklenmeye karşı etkili bir ürün. Antiseptik özelliğinden dolayı tüm vücut parazitlerine ve mantar hastalığına karşıda faydalıdır. Ayrıca defne sabunu varisleri rahatlatır, ergenlik sivilcelerine, saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok iyi gelir.

Zeytinyağı Sabunu

Vücut ve saç bakımı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılır. E vitamini kaynağıdır ve saç köklerinizin doğal besleyicisidir, sık ve düzenli kullanıldığında, saçınızın doğal yumuşaklığına kavuşmasına ve hacimli görünmesine yardımcı olup romatizma tedavisinde de kullanılır.

Isırgan Sabunu

Saç ve tırnakların ana maddesi olan keratini içerir. Devamlı kullanıldığında saçı besler, vücut ısısını dengeler, egzamaya, sedef hastalığına, selülit ve kırışıklığa, saç dökülmesine ve tırnak kırılmalarına karşı etkili sonuçlar verir.

Kil Sabunu

İçeriğindeki kil yardımı ile cilt ve saçlar için harika bir besleyicidir. Mikroplara ve bakterilere barınma hakkı tamnımaz, vücutta fazla yağ üretimini emer, harika bir yara kapatıcıdır. Yağlı saçlar için idealdir.

Buğday Sabunu

Hücreleri besleyerek cildi yenilemektedir, yara, yanık ve diğer cilt problemlerinde kırışıklıklar gibi yaşlılık belirtilerini yok etmeye yarıyan gerçek bir antioksidandır.

Kekik Sabunu

Antiseptil oluşu sayesinde derideki bir çok hastalığa, egzama ve mantara iyi gelir. Varisleri rahatlatmada, ergenlik sivilcelerine saç diplerindeki yara ve tahrişlere karşı çok etklilidir. Güçsüz, zayıf ve solgun çocuklara kekik sabunu banyosu yaptırılabilir.

Kayısı Sabunu

Tüm ciltler için arındırıcı, onarıcı ve nemlendirici özelliği olan, cilde tazelik veren bir sabundur. İçerdiği A vitamini, mineraller ve hücre yenileyici özelliği ile akneleri temizler, cildinize ışık ve canlılık verir.

Yosun Sabunu

Selülit için birebirdir. Mineral açısından çok zengindir. Cilde durukuk ve ferahlık veriri. Denizden aldığı mineraller deriyi dinlendirir ve parlaklık kazandırır, ölü deriyi yok eder. A,C,B1,B2,B6,B12,E gibi vitaminleri bünyesinde bulundurur.

Okaliptus Sabunu

Cilt gözeneklerini temizleyerek genç ve canlı bir görünüm katar. Tıbbi ortamda çok faydalı ve antiseptiktir. Cilt için mikrop kırıcı olmakla beraber besleyicidir. Egzama ve sivilcelere karşı etkilidir.Soapville Bitkisel Sabunlar (18 Model) Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!