Kapat
Cildiniz İçin En İyisi Birbirinden Farklı 18 Model

Soapville Gliserinli Sabunlar (18 Model)

Bitenekadarcılar cildinin doğal nem seviyesini korusunlar diye Gliserinli Sabunlar.

Özellikle nemi hapsetme özelliği sayesinde gliserin cildinizi cumuşatıp nemli tutar, aynı zamanda saçınızında nem oranının dengelenmesini sağlar.
 
Normalde doğal sabunların üretimi esnasında yağların ve bazın karışımından doğal bitkisel gliserin ortaya çıkar.Kendiliğinden ortaya çıkan bu bitkisel gliserin, fabrikasyon üretimlerde sabundan ayrıştırılarak daha pahalı cilt bakım ürünlerinde kullanılır ancak tamamen el yapımı olan soapville sabunlarında yani elle yapılan üretimlerde ortaya çıkan bu gliserinin ayrıştırma işlemi yapılamadığından ortaya çıkan soapville gliserinli sabunlar aynı zamanda bir cilt bakım ürünü olur.
 
Herbiri birbirinden farklı özelliklere sahip 18 modelden size en uygununu seçebilirsiniz.
 
Dikkat : Paketi açılmış, kullanılmış sabunlar iade alınamamaktadır.
 
Paket İçeriği :
 
1 Adet Saopville Gliserinli Sabun
 
1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Saopville Gliserinli Sabun gönderilecektir.


Beyaz Gül Kokusu
Vişne Kokusu
Papatya ve Kayısı Kokusu
Elma ve Beyaz Funda Çiçeği
Vanilya ve Lavanta Kokusu
İlkbahar Kokusu
Kavun ve Salatalık Kokusu
Tropikal Meyveler Kokusu
Böğürtlen Kokusu
Amber Kokusu
Limon ve Çim
Yasemin Çiçeği Kokusu
Greyfurt Kokusu
Kavun ve Nar Özü Kokusu
Aloe Vera Kokusu
Sümbül Kokusu
Limon ve Çiçek Çayı
Yağmur Ferahlığı Kokusu


Soapville Gliserinli Sabunlar (18 Model) Yorumları Tüm Yorumlar (1)
25 sipariş | 1 yorum | Yorum Detay Soap Magic Sensörlü Sıvı Sabun Otomatı Geçen gün mesaj atmıştım geri dönülmedi sanırım yada msjı nereye attığınızı bilmiyorum acaba telefon numaramdan ulaşma şansınız varmı bilgilendirmek için.. Attığım mesajda şunlar yazıyordu; Sihirli 7 Renk Elektronik MUM aldım. İlanda yazan "1 Adet sipariş vermeniz durumunda 4 adet sihirli mum gönderilecektir." diyor sadece 1 adet mum elime geçti ayrıca yanma hızını hiç sevmedim mum gibi yanmıyor çok hızlı yanıp sönüyor. değişim olursa "Film Yansımalı Duyarlı Sihirli Elektronik MUM" dan gönderirseniz sevinirim.
ayrıca "Soap Magic Sensörlü Sıvı Sabun Otomatı" da aldım denemek için kirletmeyim diye su koydum içine. maximum seviyeye kadar dolu olunca suyu akıtıyor fakat yarıya kadar boşaltınca veye yarının altına inince su akıtmıyor bunun hakkında bilgi edindirirseniz yada değişim yaparsanız sevinirim. Birde 88 liralık ürün aldım kargo ödememek için değişimler için kargo parası almıyacaksınız herhalde sonuçta benden kaynaklı birşey değil değişimin sebebi.