Kapat

Spor Aleti 200 Egzersiz Seti


Piyasa Fiyatı :
217,80 TL

% 40 İNDİRİM

Fiyat :
129,90 TL


Spor Aleti 200 Egzersiz Seti Kaslarınızı ve Eklemlerinizi Harekete Geçirin Atletik Bir Yapıya Sahip Olmak İçin

Bitenekadarcılar sporlarını rahat ve doğru bir biçimde, evlerininin konforunda kolayca yapabilsinler, yaklaşan bahar mevsimine fit bir vücuda sahip olarak girebilsinler diye Spor Aleti 200 Egzersiz Seti.

Yeni ve güçlü Spor Aleti Tower 200 Egzersiz Seti  Sayesinde kısa zaman içinde vücudunuz gelişsin, sertleşsin ve kuvvetlensin.

Günde 11 dakikalık egersizle hayal ettiğiniz vucuda kavuşabilirsiniz.

Bu cihaza bir bakın. Spor Aleti 200 le 90 KG a kadar direnç sağlayabilirsiniz.

Cihaz değişik açılarda monte edilmiş esnek direnç şeritleriyle ile beraber gelir.

Böylece kaslarınızı çalıştırıp en yüksek direnç seviyesinde 200 den fazla değişik ve eğlenceli egzersiz yapmanızı sağlar.

Artık dambıllara, her hangi başka bir cihaza veya spor salonuna gerek kalmadan, göğüs çalıştırma, pazı geliştirme arka kol kası güçlendirme, sırt, karın ve bacak egzersizleri yapabileceksiniz.

Tamamen değişik ve hiç denemediğiniz türde bir egzersiz deneyimi yaşamak istiyorsanız, vücudu potansiyelinin zirvesine taşıyan 11 dakikalık egzersiz programını deneyin.

Bu program Randy Couture nun Kombine Dövüş Sanatları programından esinlenmiştir ve farklı türde birçok değişik egzersiz içerir.

Spor Aleti 200 Kondisyon Merkeziyle Kapınıza asabileceğiniz çift taraflı poster, 200 farklı hareki gösteren kitapçık.

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "Spor Aleti 200 Egzersiz Seti" gönderilecektir.spor aleti spor aleti 200 egzersiz seti


Spor Aleti 200 Egzersiz Seti Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!