Kapat

Spor Ayakkabı Bakım Temizlik Seti (Sünger+Deodorant)


Fiyat :
8,90 TL


Premium Ayakkabı Deodorantı + Spor Ayakkabı Temizleme Süngeri Pratik temizlik Deodorant ile kokusuz ayakkabılar

Bitenekadarcılar spor ayakkabılarını kolaylıkla temizleyip bakımlarını yapabilsinler diye Premium Ayakkabı Deodorantı + Spor Ayakkabı Temizleme Süngeri.

Her tür deri, suni deri, süet-nubuk ve tekstilden mamul ayakkabı ve benzeri eşyalar için temizleyici olarak kullanılır.

Spor ayakkabılarınızı çamaşır makinesine atmanıza gerek kalmadan temizler, yeniler, bakımını yapar.

Çantada kolay taşınabilir ergonomik tasarım.

Üstelik premium ayakkabı deodorantı ile ayakkabı içerisindeki kötü kokuların kolayca önüne geçebileceksiniz.

Sitil Marka.

Premium Ayakkabı Deodorantı :

Genel Özellikleri: Ayakkabıların iç yüzeyi, bakterilerin oluşumu ve üremesi için oldukça uygun yerlerdir. Meydana gelen rahatsız edici kokuların sebebi bakteri oluşumudur. Sitil Ayakkabı Deodorantı oluşan bu bakterileri yok etmek ve oluşumlarını engellemek amacı ile yapılmıştır. İçerisindeki anti-bakteriyel maddelerle, ayağınızdaki doğal dengeyi bozmadan, ayakkabı içinde mikrop oluşumu ve üremesine engel olur. Bakteri öldürücü sprey bütün deri ve tekstil ayakkabılarınız içinde oluşan kötü kokuları anında yok eder. Özel esansı sayesinde ayaklarınıza gün boyu ferahlık ve hoş bir koku verir. Ayaklarınıza hiçbir zararı yoktur. İnsan sağlığına zararlı değildir. Kalıcı bir sonuç elde etmek için Sitil Ayakkabı Deodorantı düzenli olarak kullanılmalıdır.

Kullanımı: Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız. Yaklaşık 10-15cm uzaktan tüpü dik tutarak, ayakkabı iç yüzeyine püskürtünüz. Sitil Ayakkabı Deodorantı'nın en uygun kullanım şekli akşam eve gelip ayakkabınızı çıkardığınızda uygulamanız ve sabah kurumuş ve dezenfekte olmuş ayakkabınızı giymenizdir. Sitil Ayakkabı Deodorantı her türlü deri, süet-nubuk ve tekstil ayakkabılarınızın iç yüzeyi için uygundur.

Spor Ayakkabı Temizleme Süngeri :

Genel Özellikleri : Her tür deri, suni deri, süet-nubuk ve tekstilden mamul ayakkabı ve benzeri eşyalar için temizleyici olarak kullanılır. Çantanızda kolayca taşıyabileceğiniz ve kolay uygulamaya imkân veren ergonomik ambalajındadır. Çift tabakalı süngeri ile kiri sökerek yüzeyin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Spor ayakkabılarınızı çamaşır makinesine atmanıza gerek kalmadan temizler, yeniler, bakımını yapar. Ayakkabınıza ve diğer eşyalarınıza yepyeni bir görünüm sağlar. Solvent içermez, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir.

Kullanımı: Süngeri eşyanın kirli kısmı üzerine temizleyici sıvı gelinceye kadar bastırıp gevşeterek sürünüz. Sünger tamamen ıslandıktan sonra temizlenecek yüzeye ovalayarak uygulayınız. Oluşan köpüğü bir bez parçası ile alınız. Ayakkabınızın süet – nubuk kısımlarına uyguladıktan sonra kurumadan sert bir fırça ile (eski diş fırçası gibi) fırçalayınız. 

 

Kargo Fiyatı Değişmeden, Tek Seferde Alınabilecek Maksimum Ürün Adedi :  6
Bu ürün kargoya  24 Ağustos 2010 Salı günü verilecektir.

TÜM ÜRÜNLERE 3 TL KARGO KAMPANYASI:

3 TL'ye Herşeyi Kargoluyoruz!

Sitemizde aktif satışta olan 1. Ürün veya 2. Ürün veya Haftanın Fırsatları Ürünlerinden her Öğlen saat 12:00 den sonraki 24 saat süresince yapacağınız tüm alışverişlerin hepsine birden adet ve miktar kısıtlaması olmaksızın sadece 3 TL kargo ödeyeceksiniz! Tek koşul ürünleri Aktif Fırsat Ürünü Satış süresi olan 24 saat içerisinde almanız.

Ürünleri Tek Sepette de alsanız, ayrı ayrı sepetlerde de alsanız yine eskisi gibi her aldığınız ürün için ayrı ayrı fatura kesilerek gönderilecektir.

Bedava kargolu ürünler ve özel kargo ölçülü ürünler kapsam dışıdır.Spor Ayakkabı Bakım Temizlik Seti (Sünger+Deodorant) Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel (2)
67 %
Çok İyi
0 %
İyi (1)
33 %
Fena Değil
0 %
Çok Kötü
0 %
56 sipariş | 51 yorum | Yorum Detay kullanışlı güzel
94 sipariş | 80 yorum | Yorum Detay İyi bir ürün.
13 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Daha önce bir mağazadan da aldığım ürün, gerçekten kaliteli. Bitenekadar.com farkı tabi ki fiyatında :)
48 sipariş | 2909 yorum | Yorum Detay Fiyat 20.62 TL yapıyor set fiyatı (7.81 TL + 12.81 TL)

http://www.devsepet.com/s%C4%B0t%C4%B0l-spor-ayakkabi-tem%C4%B0zl%C4%B0k-s%C3%9Cnger%C4%B0-75-ml-p-129307.html

http://www.devsepet.com/s%C3%9Dt%C3%9Dl-ayakkabi-deodoranti-p-129297.html
41 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay memnunuz Bu tarz bir ürün hep ayakkabılığımızda bulunur. Son kullandığımız ürün bitmek üzereydi, tam biyerden yenisini alalım derken geçenlerde satışa çıkmıştı ve 2 adet almıştık. Fiyatı muadillerine göre çok iyi. Kokusu da çok hoş. Tavsiye ederim.