Kapat

SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu: SilverStone SATA III 6GB/s 50cm


Piyasa Fiyatı :
29,90 TL

% 17 İNDİRİM

Fiyat :
24,90 TL


EMI korumalı metalik katmandan oluşan ve HDD, SSD ve optik sürücülerinizi bilgisayarınıza sorunsuzca bağlamanızı sağlayacak SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu: SilverStone SATA III 6GB/s 50cm.

Optik sürücülerinizi, HDD ve SSD' lerinizi kolayca bilgisayarınıza bağlayabilmenizi sağlayacak SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu: SilverStone SATA III 6GB/s 50cm.

Bağlantı kablosu özel kilit tasarımı ve metal blendajlı yapısı ile SATA I ve II sürücülerini sorunsuz desteklemektedir.

SATA III bağlantı noktası üzerinden maksimum 600MB/s'e ve üzeri bağlantı hızlarına SSD ve HDD bağlantı kablosu ile ulaşabilirsiniz.

Metal kilitli SATA kablolarını sökmek istediğinizde ortaya çıkan sıkıntıları göz önünde bulunduran SilverStone, metal klipsiz özel tasarımlı kilidi ile anakartınızı zedelemeden kilitlenebilir yapıda üretilmiştir.

Sağlam bağlantı kuran SATA III kablo sökme esnasında metal klips arama derdini ortadan kaldırmaktadır.

Geleneksel sata kablolarının aksine SilverStone SATA III kablosu, sahip olduğu kılıfı ile darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı olmakla beraber metal blendaj kaplaması ile de EMI koruma görevi görmektedir.

Düz bağlantı konnektörleri bulunan SATA kablosunu, sağlam ve bükülebilen yapısı ile her türlü kasada kullanabilirsiniz.

Bağlantı Kablosu Ölçüsü:

  • Kablo Uzunluğu: 50 cm

1 adet sipariş vermeniz durumunda 1 adet " SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu: SilverStone SATA III 6GB/s 50cm " gönderilecektir.bağlantı kablosu ssd bağlantı kablosu hdd bağlantı kablosu silverstone


SSD/HDD/Optik Bağlantı Kablosu: SilverStone SATA III 6GB/s 50cm Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!