Kapat

Step Tahtası: İki Kademeli Step Tahtası


Piyasa Fiyatı :
55,60 TL

% 16 İNDİRİM

Fiyat :
46,90 TL


Step Tahtası: İki Kademeli Step Tahtası Formda Kalmak ve Zayıflamak İçin Eğlenirken Spor Yapın

Formda kalmak ve zayıflamak isteyen bitenekadarcılar için özel bir üretim olan İki Kademeli Step Tahtası  sayesinde vücudunuzun istediğiniz herhangi bir bölgesine etkili bir şekilde hareket alanı yaratmak mümkün.

Yıllardan beri hareketliliğin doruklarında bir spor etkinliği sunan step tahtası birçok kişinin eğlenirken spor yapmayı bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Step tahtası hareketlerinin daha çok bacak kaslarını çalıştırmasının yanında terleme üzerine de etkinliğin sağlanması da antioksidan bir özelliğin vücut üzerinde gözlemlenmesi anlamına gelmektedir.

Ev kullanımı için step tahtası ölçüleri daha çok evde yer kaplamayacak şekilde tasarlanmış olup aynı zamanda kullanıcıların etkili bir şekilde spor yapabilmelerine imkan tanıyacak büyüklüktedir.

Step tahtası bu anlamda pratik ve ekonomik bir spor etkinliğinin temel taşlarını oluşturmaktadır. Evde kullanıldığında televizyondan ilgili programları açıp veya bir DVD eşliğinde ritminizi belirleyebilir ve dans ederek kilo vermenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Step yaparken kişisel arzunuza göre 2 farklı kademe yüksekliklerinden birini tercih edebilirsiniz. 

Uzmanlar; step yapmaya başlarken en küçük kademe yüksekliğinden başlayıp vücut ısındıkça kademe yüksekliğinin artırılmasını tavsiye etmektedir. 

Step Tahtası Özellikleri:

Kademe Yüksekliği Seçenekleri : 

  • 1. kademe: 10 cm 
  • 2. kademe: 15 cm 

Step Tahtası Ölçüleri:

  • Boy :69cm 
  • En:29 cm 
  • Yükseklik :10 15 cm

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet "İki Kademeli Step Tahtası" gönderilecektir. i̇ki kademeli step tahtası step tahtası step


Step Tahtası: İki Kademeli Step Tahtası Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!