Kapat

Steve Jobs


Piyasa Fiyatı :
52.70 TL

% 39 İNDİRİM

Fiyat :
31.90 TL


Ürün Stokta! Saat 16.00 a kadar sipariş verin, hemen bugün kargoya teslim edelim.
75.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde Kargo Bedava
75 TL ve üzeri

Onun öyküsü yaratıcılıkla, karakterle, liderlikle ve değerlerle ilgili... Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın, Kendisiyle Tam İşbirliği İçinde Yazılmış Tek Biyografisi

Onun öyküsü yaratıcılıkla, karakterle, liderlikle ve değerlerle ilgili...
 
Çok satan Benjamin Franklin ve Albert Einstein biyografilerinin yazarı Walter Isaacson, Apple'ın kurucularından Steve Jobs'ın, kendisiyle tam işbirliği içinde yazılmış tek biyografisini sunuyor. 


 
Jobs'la iki yıldan uzun süre boyunca yapılan kırktan fazla röportajın -ayrıca yüzden fazla akrabasıyla, arkadaşıyla, hasmıyla, rakibiyle ve iş arkadaşıyla yapılan görüşmelerin- temel alındığı bu kitap, kusursuzluk tutkusuyla ve azmiyle altı endüstride (kişisel bilgisayarlar, animasyon filmler, müzik, telefonlar, tablet bilgisayarlar ve dijital yayıncılık) çığır açmış yaratıcı bir girişimcinin inişli çıkışlı hayatını ve güçlü kişiliğini anlatıyor.
 
Jobs çevresindeki insanları çileden çıkarabiliyor ve umutsuzluğa sürükleyebiliyordu. Ama kişiliği ve ürünleri birbiriyle bağlantılıydı; tıpkı Apple'ın donanımlarıyla yazılımlarının genellikle olduğu gibi, entegre bir sistemin parçalarıydı.
 
Dünyanın dört bir yanındaki toplumlar dijital çağ ekonomileri kurmaya çalışırken, Jobs yenilikçiliğin ve uygulanabilir hayal gücünün mutlak ikonu olarak öne çıkıyor. 21. yüzyılda değer yaratmanın en iyi yolunun yaratıcılığı teknolojiyle birleştirmek olduğunu biliyordu, bu yüzden hayal gücü atılımlarını takdire şayan mühendislik başarılarıyla birleştiren bir şirket yarattı.
 
Jobs bu kitabın yazılma sürecinde işbirliğinde bulunsa da, yazılanlar üstünde söz sahibi olmayı ve hatta kitabı yayınlanmadan önce okuma hakkını bile istemedi. Hiç sınır koymadı, tersine tanıdığı insanları dürüst konuşmaya teşvik etti. "Gurur duymadığım bir sürü şey yaptım, örneğin 23 yaşındayken kız arkadaşımı hamile bırakmam ve sonrasındaki tavrım bunlardan biri," dedi. "Ama öğrenilmesine izin veremeyeceğim kadar kötü sırlarım yok."
 
Jobs birlikte çalıştığı ve rakip olduğu insanlar hakkında içtenlikle ve bazen zalimce konuşuyor. Arkadaşları, düşmanları ve iş arkadaşları da aynı şekilde davranarak, onun iş hayatına yaklaşımını biçimlendiren tutkularından, takıntılarından, mükemmeliyetçiliğinden, sanatçılığından, huysuzluğundan, kontrol saplantısından ve sonuçta ortaya çıkan yaratıcı ürünlerden dobraca bahsediyorlar.
 
Jobs çevresindeki insanları çileden çıkarabiliyor ve umutsuzluğa sürükleyebiliyordu. Ama kişiliği ve ürünleri birbiriyle bağlantılıydı; tıpkı Apple'ın donanımlarıyla yazılımlarının genellikle olduğu gibi, entegre bir sistemin parçalarıydı. Onun öyküsü yaratıcılıkla, karakterle, liderlikle ve değerlerle ilgili, hem eğitici hem de uyarıcı bir öykü.
 
Son bölümlerinin yazımı yeni tamamlanan ve Steve Jobs'un yakın dönemdeki istifasını da içerecek kitap 28 Ekim 2011'de tüm dünyayla aynı hafta içinde türkçe olarak Domingo Yayınevi tarafından yayımlanacak.
 
Yazar: Walter Isaacson
 
Çeviri: Dost Körpe
 
Kategori: Biyografi
 
Yayına Hazırlayan: Murat Arayıcı
 
Sayfa Tasarımı: Pınar Şensoy
 
Ebat: 15 x 23 cm
 
Kapak: Karton
 
Sayfa: 550
 
ISBN: 978-605-61801-8-7
 
Yayın tarihi: 02 Kasım 2011
 

1 Adet sipariş vermeniz durumunda 1 Adet Steve Jobs gönderilecektir.steve jobs kitap steve jobs hayatı steve jobs biyografi apple


Steve Jobs Yorumları Tüm Yorumlar (7)
Mükemmel
0 %
Çok İyi
0 %
İyi
0 %
Fena Değil (1)
100 %
Çok Kötü
0 %
39 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay kargoyu saymazsanız d&r web sitesinde 23.50 TL
16 sipariş | 4 yorum | Yorum Detay kitap hakk. kitap çok güzel baskı kalitesi ve kapak kalitesi çok güzel ayrıca steve jobs un evlatlık olduğu yazıyor :=) çok şaşırdım gerçekten tavsiye ederim teşekkürler bitenekadar.com
31 sipariş | 10 yorum | Yorum Detay Uygun fiyat Kitapçılarda 32 TL. Online olarak 28 TL.

Ancak orijinaldir diye umuyorum. ( :
9 sipariş | 2 yorum | Yorum Detay Çok iyi Süper fiyat, kargonun ücretsiz olduğunu hesaba katınca kaçırılmayacak fırsat.
5 sipariş | 5 yorum | Yorum Detay Aynen açıklama çok hoş olmuş bende mi istetsem acaba her eve 1 steve jobs lazım :))
 
 
 

SON GEZDİĞİNİZ ÜRÜNLER