Kapat

STINGO GEÇİCİ SPREY DÖVME SİYAH + DRAGON ŞABLON SETİ
STINGO GEÇİCİ SPREY DÖVME SİYAH + DRAGON ŞABLON SETİ

Stingo Geçici Dövme SİYAH + ŞABLON SETİ 
  • Özellikler
  • Stingo her yaştan bay ve bayanın bir dakikada kendi kendilerine gerçek görünümlü dövme veya kına ile vücutlarını süsleyebilecekleri geçici vücut süsleme spreyidir ! Stingo ile acısız bir şekilde dilediğiniz yer ve zamanda gerçek görünümlü kına veya dövmelerle bedeninizi süsleyebilir; makyaj tazeler gibi hızlı ve keyifli bir şekilde dövmenizi uygulayabilir ve aynı dövmeye sahip olmanın sıkıcılığından kurtulabilirsiniz. Stingo ile birbirinden şık yüzlerce desen seçeneğini 9 farklı renk ile bedeninizi süsleyebilir dilediğiniz zaman sadece kolonyalı mendil yardımıyla dövmenizi çıkartabilirsiniz. Kalıcılığını cilt tipine göre 1 ila 7 gün arasında koruyan Stingo tamamen doğal olarak üretilmiş, kimya laboratuarı onaylı ve hipoalerjenik bir üründür. Sizi dövmenin uzun vadede yaratabileceği sıkıntılardan kurtarır.Su ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklıdır.
  • Nasıl Kullanırım ?
  • Öncelikle dövme şablon setinizi kullanabilmeniz için en az 1 adet dövme spreyi de almanız gerekmektedir. Geçici dövme uygulaması yapacağınız bölgeyi ıslak mendil ile temizleyin ve kurumasını bekleyin Dövme şablonunun arka kağıdını çıkartın ve dikkatlice dövme yapacağınız bölgeye yapıştırın desenin her bölgesinin cilde yapıştığından emin olun. Sprey tüpü iyice çalkalayın ve 15 cm uzaktan kısa aralıklarla dövme şablonunun üzerine yavaş yavaş püskürtün. Dövme şablonunu çıkartmadan önce; geçici dövmenizin tamamen kuruduğundan emin olun. Tekrar kullanabilmek için arka kağıdını tekrar dövme şablonuna yapıştırın ve orijinal ambalajında muhafaza edin
  • Geçici Vücut Dövme ( Tattoo )
  • Dilediğiniz yer ve zamanda gerçek görünümlü dövme veya kına ile kendinizi süslemenizi sağlar. Güvenli ve non toksiktir. Kimya laboratuarı onaylı ve hipoallerjeniktir. Cilt tipine göre 1 ila 7 güne kadar kalıcılığını korur. Su ve benzeri dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Uygulaması basit ve pratiktir. Kolonyalı mendille hemen çıkarılabilir. Acısız, eğlenceli, şık ve pratiktir. Kalıcı dövmeye sahip olmanın sıkıcılığından kurtarır. Her yaş grubuna hitap eder.
  • Uyarılar
  • Alev veya akkor halindeki herhangi bir nesne üzerine sıkmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Uygularken sigara içmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Solumayınız. Yüze, göze, mukoza ve hassas bölgelere püskürtmeyiniz. Eğer göz ile temas ederse derhal bol su ile yıkayınız ve doktorunuza danışınız. Basınçlı kaptır, güneş ışığından koruyunuz ve 50°C üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Kullandıktan sonra kutu boş olsa dahi delmeyiniz ya da yakmayınız. Ozon tabakasına zarar verdiği bilinen itici gazlar içermez. Kimya Laboratuvarları onaylı olup dermatolojik testlerden geçmiş , hipoalerjeniktir.


STINGO GEÇİCİ SPREY DÖVME SİYAH + DRAGON ŞABLON SETİ Yorumları
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun!